Reklama

Marta Manowska publikuje wiadomości od hejterki!

Marta Manowska to jedna z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych w Polsce. Znana jest z ogromnej empatii i sympatii do ludzi, dla których zawsze ma dobre słowo i uśmiech. Jak się jednak okazało, nawet ona ma hejterów w sieci!

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w kraju. Sympatią i profesjonalizmem zjednała sobie zarówno widzów, jak i uczestników takich programów jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior". Mimo to i ona spotyka się z hejtem w sieci!

Marta Manowska przebywa obecnie na rajskich wakacjach w Meksyku, które już od wielu dni relacjonuje na Instagramie fanom. Większość z nich jest zachwycona relacjami prezenterki, w których stara się im pokazać jak największy fragment tego pięknego kraju. Niestety, nie wszystkim podoba się jej działalność w sieci. 

Reklama

Marta Manowska opublikowała wiadomości od hejterki. Prosi fanów o radę!

Jak się okazuje, również sympatyczna prezenterka spotyka się z przykrymi komentarzami. Marta Manowska udostępniła w relacji na Instagramie pełne hejtu wpisy, które pozostawiła pod zdjęciami jedna z internautek. Hejterce nie spodobały się posty prezenterki oraz to, co udostępnia w sieci. 

"Takie zdj. wrzucać mi by było wstyd. Mina jak z wariatki i wieśniaczki. piggy jak nic", "Widziałam różne kobiety bez makijażu, ale takie piggy z tv już dawno nie widziałam. ojj brak ci samokrytyki" - to tylko mała część złośliwych komentarzy, które otrzymała prezenterka. 

Początkowo Marta Manowska postanowiła potraktować sprawę luźno i zostawiła w relacji ironiczny komentarz:

Później jednak spytała obserwatorów, co oni sami zrobiliby w tej sytuacji - "Co byście robili z takimi osobami? Zgłaszali? Blokowali? Ja nie lubię np. mieć tak negatywnych ludzi u siebie. Psują mi energię". 

Co sądzicie o postawie Manowskiej? Dobrze, że mówi głośno o zjawisku hejtu w sieci?

***

Zobacz również:

Ida Nowakowska z synem w samolocie. Zaskakujące, co stało się na pokładzie! 

Zdjęcia byłej prezenterki "Wiadomości" trafiły na portal erotyczny! 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy