Reklama

Maurycy Popiel bierze ślub? Ukochana też gra w "M jak miłość"!

Maurycy Popiel to odtwórca roli Olka Chodakowskiego w "M jak miłość" oraz gwiazda programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest on związany z Izabelą Warykiewicz, odtwórczynią roli Beaty. Mimo że wydarzenie miało być tajemnicą, media obiegła informacja, że para planuje ślub - i to już za kilka dni! Wiadomo, gdzie odbędzie się uroczystość.

Maurycy Popiel jest jedną z gwiazd, które nie dzielą się szczegółowo swoim życiem prywatnym i nie brylują na ściankach ani nie udzielają wielu wywiadów. Aktor związany jest od lat z Izabelą Warykiewicz, którą poznał podczas studiów w krakowskiej Akademii Teatralnej. Kobieta nie tylko jest jego życiową partnerką, ale też jego koleżanką z planu. 

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz biorą ślub? Wiadomo gdzie

Jak podaje Plotek, powołując się na osobę z otoczenia pary, Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz postanowili się pobrać! Ślub będzie już w najbliższą sobotę, 13 listopada. 

Wiadomo też, gdzie odbędzie się ślub Popiela i Warykiewicz. Młodzi zdecydowali się pobrać w jednym z krakowskich kościołów.

Reklama- wyjawia Plotkowi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Ceremonia zaplanowana została jako bardzo skromna - zaproszeni zostali wyłącznie najbliżsi przyjaciele i rodzina. 

- mówi informator.

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz. Tajemniczy związek!


Para jest w związku już od 10 lat. Co ciekawe, jest między nimi spora różnica wieku - Izabela Warykiewicz jest o sześć lat starsza od Maurycego Popiela, jednak, jak zapewnia informator, różnica wieku zupełnie nie przeszkadza parze. Okazuje się, że zakochani planowali pobrać się wcześniej, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Kim jest Izabela Warykiewicz? Aktorka gra nie tylko w "M jak miłość", ale występuje też w serialu "Na Wspólnej" - wciela się tam w postać Barbary. Grała również m.in. w "O mnie się nie martw", "Zakochanych po uszy", "Julii", "Na dobre i na złe", "Plebanii" i "Przystani".

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

Przeczytaj też:

Radosław Majdan refleksyjnie w Święto Niepodległości. Wspomina dzieciństwo

Maja Hyży zmieniła fryzurę. "Było ciężko z podjęciem decyzji"

Adam Zdrójkowski zdruzgotany! Najpierw rozstanie z Gąsiewską, a teraz taka sensacja

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maurycy Popiel | izabela warykowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy