Reklama

Reklama

Radosław Majdan refleksyjnie w Święto Niepodległości. Wspomina dzieciństwo

Radosław Majdan podzielił się na swoim Instagramie refleksją po Święcie Niepodległości. Były piłkarz napisał o Polsce swoich marzeń - tolerancyjnej i dbającej o drugiego człowieka. Majdan odniósł się także do wspomnień z dzieciństwa.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan nie uciekają od bieżących tematów społecznych i politycznych, a często ujawniają w mediach społecznościowych swoje poglądy i określają stanowisko wobec różnych palących spraw. Teraz Radosław Majdan zabrał głos przy okazji obchodów Święta Niepodległości.

Radosław Majdan obchodzi Święto Niepodległości. Dzieli się refleksjami

Radosław Majdan opublikował zdjęcie z biało-czerwoną flagą Polski. W swoim wpisie podzielił się kilkoma refleksjami dotyczącymi naszego kraju. Zaczął jednak od... wspomnienia z dzieciństwa.

- napisał żartobliwie były piłkarz.

Jak podkreślił Majdan, ludzie w naszym kraju są bardzo podzieleni. Jemu zaś marzy się Polska "tolerancyjna, wyrozumiała, dbająca o drugiego człowieka, sprawiedliwa, otwarta na świat, naukę i nie prześladująca innych ze względu na wyznanie, kolor skóry czy orientację".

Radosław Majdan po Święcie Niepodległości

Reklama

Majdan odniósł się też do obecności Polski w Unii Europejskiej. Jednoznacznie podkreślił, że to wartość - jak napisał, jego Polska jest krajem europejskim, który "idzie w jednym szeregu z krajami UE i opiera się reżimom, a nie staje się jednym z nich".

- zakończył swój wpis były piłkarz.

Przeczytaj też:

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła stylizacją! Co ona ma na sobie?

Jesienne stylizacje królowej Letizii na trzy różne okazje

Kamila Kaczmarek: Co słychać u byłej gwiazdy "Królowych życia"?

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje