Reklama

Reklama

Megan Barton Hanson w oszałamiającej sukience!

Megan Barton Hanson to była uczestniczka brytyjskiej edycji programu "Love Island", która zrobił oszałamiającą karierę. Obecnie jest znana z prowadzenia własnego podcastu i pokazywania gorących zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda zaskoczyła fanów... sporym dekoltem!

Kim jest Megan Barton Hanson?

Megan Barton Hanson rozgłos przyniósł udział w programie "Love Island". Widzowie pokochali jej szczerość i jej wyznanie, że zarabiała na życie jako striptizerka. 

 Piękna Megan, pochodząca z Essex, postanowiła więcej o sobie opowiedzieć, a także edukować swoich fanów pod kątem życia seksualnego i społecznego, prowadząc podcast. 

Obecnie jej słuchowisko cieszy się sporym zainteresowaniem, podobnie jak i jej profil w mediach społecznościowych, który obserwuje ponad milion osób. 

To tam Megan udziela się najczęściej publikując nagrania i zdjęcia. 

Megan Barton Hanson wydała krocie na operacje plastyczne

Ostatnio pochwaliła się zdjęciem w pięknej, wieczorowej sukni. Najbardziej przyciągającym wzrok elementem kreacji był dekolt. Uwydatniał on ponętne kształty Megan, a nawet istniała obawa, że gwiazda przez przypadek pokaże nawet za dużo. 

Nic jednak w tym dziwnego, że Megan lubi chwalić się swoimi wdziękami. Celebrytka, by wyglądać, tak jak obecnie, wydała na operacje plastyczne 40 tysięcy funtów, a na pierwszy zabieg za zgodą rodziców, zdecydowała się już w wieku 14 lat. 

Megan nie ukrywa, że jest zadowolona i dumna ze swojego ciała, zwłaszcza z piersi, które eksponuje w owej sukience z dekoltem. Fani także nie kryli zachwytu nowym zdjęciem gwiazdy! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Nawet ksiądz jej nie wierzy!

Julia Wieniawa obchodzi 23. urodziny! Kariera, związki, inwestycje...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Megan Barton Hanson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje