Reklama

Meghan Markle u Ellen DeGeneres! Niespodziewany wywiad!

Meghan Markle zadebiutowała na kanapie słynnego programu "The Ellen DeGeneres Show". Księżna Sussex pojawi się w talk-show w czwartek, ale już możemy zobaczyć pierwsze zwiastuny. O czym tym razem opowie Meghan?

Meghan Markle po głośnym występie w "The Oprah Winfrey Show", w którym razem z księciem Harry'm opowiedzieli, co działo się za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham, tym razem debiutuje w "The Ellen DeGeneres Show". Czy możemy spodziewać się kolejnych wstrząsających doniesień na temat rodziny królewskiej?

Meghan Markle u Ellen DeGeneres. Wspominała aktorską przeszłość

Meghan w zwiastunie do czwartkowej rozmowy wspominała o przesłuchaniach w Warner Bros., gdzie znajduje się studio programu. Żona księcia Harry'ego brała w nich udział, kiedy pracowała jako aktorka, jeszcze przed spotkaniem ze swoim mężem.

Reklama

"Strażnicy zawsze mówili: Złam nogę! Mamy nadzieję, że to dostaniesz!" - wspominała Meghan gospodyni programu, a kiedy ta zapytała Meghan, czy dziś ochroniarze ją rozpoznali, mama dwójki dzieci odpowiedziała: "Myślę, że prawdopodobnie mówili to wszystkim, tacy byli mili".

Meghan Markle musiała... włamać się do auta? Niewiarygodne, co ją spotkało

Księżna Sussex wyznała również, jakim samochodem jeździła dawniej - był to stary Ford Explorer Sport. Wiązało się z tym sporo zabawnych sytuacji. Meghan opisała, że pewnego dnia kluczyk w drzwiach od strony kierowcy nie zadziałał, więc znalazła wyjątkowy sposób na wchodzenie do auta.

- powiedziała ze śmiechem.

Podkreśliła też, że gdyby ktoś się do niej zbliżył, udawałaby, że szuka rzeczy w swoim bagażniku.

Meghan Markle i Ellen DeGeneres. Przyjaciółki od wielu lat!

Jak opisuje magazyn "People", Meghan Markle i Ellen DeGeneres, prowadząca talk show, przyjaźnią się od wielu lat. Historia ich znajomości zaczęła się od przypadkowego spotkania w schronisku dla psów, gdzie była aktorka zastanawiała się, czy adoptować swojego pierwszego zwierzaka, Bogarta. Ellen stanowczo namawiała ją do adopcji.

- cytuje magazyn "People".

"People" przypomina też, że Ellen DeGeneres odwiedziła również niespodziewanie księcia Harry'ego i Meghan podczas letniej wycieczki do Wielkiej Brytanii w 2019 roku, podczas której miała okazję przytulić i nakarmić małego Archiego.

Przeczytaj też:

Księżna Kate w tej samej stylizacji, co kilka lat temu! Zaliczyła wpadkę?!

Ze stanem zdrowia królowej Elżbiety II naprawdę jest aż tak źle?

Anna Kalczyńska: mój syn trafił na kwarantannę

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy