Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę? Jest zdumiewające nagranie

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Meghan Markle kolejny raz zaliczyła wpadkę? Tym razem zdumiewające zachowanie żony księcia Harry'ego zostało zarejestrowane przez kamery podczas imprezy polo, w której uczestniczył sam Harry. Meghan Markle miała zachować się niestosowanie w stosunku do jednej z kobiet, która chciała... stanąć koło księcia.

Książę Harry i Meghan Markle niejednokrotnie już zaliczyli publiczną wpadkę
Książę Harry i Meghan Markle niejednokrotnie już zaliczyli publiczną wpadkę AP Photo/Rebecca BlackwellEast News

Nagranie z księżną Kate obiegło internet. Powodem "niegrzeczna" wpadka

Materiał filmowy przedstawiający Meghan Markle, która mówi kobiecie, aby nie stawała obok księcia Harry'ego, w ciągu nocy obiegł media społecznościowe i znów pokazał Meghan Markle w dość niekorzystnym świetle.

To właśnie wtedy miał miejsce dość niezręczny moment - wideo przedstawia kobietę stojącą obok Harry'ego, aby zrobić sobie zdjęcie, zanim Meghan najwyraźniej dała jej znać, aby przesunęła się dalej od księcia.

- Chcesz tu przyjść? Chcesz tu przejść? - miała pytać Meghan Markle na nagraniu.

Meghan Markle nie pytała się z powodu uprzejmości, a widocznie chciała, by kobieta nie stała koło jej męża. Niektórzy obserwatorzy rodziny królewskiej nawet ostro skrytykowali księżną Sussex, nazywając ją "niegrzeczną".

Internauci zniesmaczeni. To nie pierwszy raz

Meghan Markle zaskoczyła swoim zachowaniem?
Meghan Markle zaskoczyła swoim zachowaniem?Rebecca Blackwell/Associated Press/East NewsEast News

Nagranie z Meghan Markle wywołało falę komentarzy użytkowników mediów społecznościowych, którzy podobnie jak specjaliści, nazwali księżną "niegrzeczną".

"Och, jak się wzdrygnęłam", "Wygląda na niepewną siebie w stosunku do swojego męża. Dlatego ona ciągle się go trzyma, a każdej kobiecie, która stoi obok niego, każe stać obok niej" - brzmiały niektóre komentarze internautów.

"To niesamowite. Czy ona nie ma pojęcia, jak inni ją postrzegają?"- zapytała jedna internautka.

Choć zachowanie Meghan Markle wielu oburza, to ona sama wraz z mężem zdawała się być w doskonałym humorze podczas wydarzenia. Jak zwykle, nawet podczas oficjalnego wydarzenia, para nie szczędziła sobie czułych gestów i nie przejmowała się sytuacją, jaka zaszła podczas pozowania do zdjęć.

Zobacz też: 

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas