Reklama

Najpiękniejsza wśród pięściarek: Kim jest Sasha Sidorenko?

Sasha Sidorenko to urodzona na Ukrainie, polska i ukraińska zawodowa pięściarka. Mistrzyni Europy w boksie to nie tylko świetna sportsmenka, ale również piękna kobieta. Na Instagramie zgromadziła już prawie 15 tysięcy fanów.

Sasha Sidorenko miała zaledwie 14 lat, gdy zaczęła uprawiać kick boxing i marzyć o sportowej karierze. Ta przyszła szybko i dziś pięściarka ma na koncie mnóstwo sukcesów, z pasem mistrzyni Europy włącznie. Sasha Sidorenko w niczym nie przypomina jednak stereotypowej bokserki - fani od lat zachwycają się jej urodą i piękną sylwetką. 

Sasha Sidorenko nigdy nie kryła się ze swoją kobiecością, a na jej Instagramie znaleźć można zdjęcia z wakacji i w stroju kąpielowym. Jak się okazało, uroda i wdzięk pięściarki sprowokowały mężczyzn do złośliwych komentarzy. Kilka dni temu Sasha postanowiła wrzucić na Instagram odważne zdjęcie, na którym pozuje z pasem, ubrana tylko w mocno rozpiętą marynarkę. Pod fotką sportsmenka umieściła emocjonalny wpis:

Reklama

 - Specjalnie daje to zdjęcie bo znajduje je na stronach typu Hot Girl Fighter itp. ale nie pisze tego żeby się chwalić tylko denerwują mnie komentarze: "szkoda twarzy na ten sport" czy "chyba źle skręciła". A ja nigdzie nie skręcałam zajmuje się boksem od 12 roku życia czyli od dziecka i wierzcie mi nie wyglądałam wtedy jak teraz. To trenując boks urosłam i stałam się kobietą i robię to bo chce i kocham boks. Bo tu liczą się tylko umiejętności w ringu i wysiłek włożony w treningi- nikt nie daje punktów za urodę i to jest SUPER! A panowie którzy mówią ze powinnam robić coś innego niech sami zostaną modelkami - napisała Sasha. 

Fani szybko wsparli Sashę pozytywnymi komentarzami, zachwycając się jej urodą i gratulując pięknej, sportowej kariery. Co myślicie o apelu pięściarki? 

***
Zobacz również:


Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę! 

Karolina Gilon w naturalnym wydaniu: "Jestem jaka jestem"

Otylia Jędrzejczak szczerze o mężczyznach! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: boks | sportsmenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy