Reklama

Reklama

Natalia Janoszek zachwyca figurą w białym bikini. „Księżniczka”

Natalia Janoszek może cieszyć się oddaną grupą fanów i entuzjastów swojej urody. Polka z powodzeniem robi karierę za granicą – gra w filmach i zdobywa prestiżowe nagrody. Janoszek rozwija także markę osobistą. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie informuje o nowych projektach, w których bierze udział. Niedawno podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z wakacji. Aktorka zapozowała w białym bikini. „Meet me at the pool” – napisała pod postem.

Natalia Janoszek: Polka, które podbiła Bollywood

W przeszłości Natalia Janoszek często brała udział w konkursach piękności - tak rozpoczęła swoją  przygodę z rodzimym show-biznesem. W wieku 16 lat po raz pierwszy wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek.  Nie wygrała wówczas zmagań główny tytuł, jednak zdobyła nagrodę publiczności.

Janoszek reprezentowała Polskę w ponad 40 międzynarodowych konkursach piękności. Podczas jednego z nich - odbywającego się w Bangkoku - została zauważona przez lokalnych producentów. Niedługo potem Janoszek zadebiutowała  w Bollywood.

Polka jest bardzo popularna w Indiach - występuje w filmach i zdobywa zaszczytne nagrody. Na swoim koncie ma główne role w "Dreamz" oraz "Chicken Curry Law". Janoszek może  pochwalić się między innymi wyróżnieniem JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej.

Reklama

Natalia Janoszek chętnie dzieli się kulisami swojej pracy. W 2016 na rynku wydawniczym ukazała  się książka "Za kulisami Bollywood", w której Polka opisuje swoją codzienność w Indiach.

Natalia Janoszek odpoczywa na Ibizie. Zachwyca figurą!

Natalia Janoszek jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Profil Polki na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln użytkowników z całego  świata. Liczba ta sukcesywnie rośnie.

Co gwiazda zamieszcza na swoich social mediach? Janoszek chętnie i często pokazuje fanom, jak wygląda jej codzienna  praca. Relacjonuje branżowe imprezy i dzieli się informacjami o nowych projektach artystycznych. Gwiazda Bollywood bardzo dużo podróżuje. Kadrami z wyjazdów dzieli się z fanami.

Janoszek obecnie wypoczywa na Ibizie. Polka raczy fanów zdjęciami z wakacji. Niedawno na Instagramie opublikowała krótki film, na którym pozuje w białym bikini. 27-latka może pochwalić się smukłą i wysportowaną figurą.

Oddani fani gwiazdy pod nowym postem nie szczędzili zachwytów. W komentarzach aż roi się od komplementów. "Jesteś niezwykle inspirująca" - napisała internautka. Wielu użytkowników zwróciło uwagę także na nienaganną figurę swojej ulubienicy.

***
Zobacz również:

Joanna Opozda pozuje z synkiem. Wszyscy patrzą na jej strój

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"  

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu? 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy