Reklama

Reklama

Oscary 2022: Anna Dzieduszycka na gali Oscarów. Oto, jak się bawiła!

Oscary 2022 przeszły właśnie do historii. W tym roku Polskę reprezentowała "Sukienka" w reżyserii Tadeusza Łysiaka, w której w główną rolę wcieliła się Anna Dzieduszycka. Polskiej produkcji nie udało się zdobyć statuetki, ale aktorka bez wątpienia wróci do kraju w dobrym humorze. Oto, jak bawiła się na gali!

Anna Dzieduszycka, aktorka, która zagrała w nominowanej do Oscara "Sukience", pojawiła się na czerwonym dywanie w Dolby Theatre w zielonej, długiej sukni od Tomasza Ossolińskiego. Zwieńczeniem tej stylizacji był mocny makijaż i klasycznie upięte włosy. Na gali aktorce towarzyszył nominowany do Oscara reżyser Tadeusz Łysiak. 

Polskiej produkcji nie udało się zdobyć statuetki, ale Anna Dzieduszycka świetnie się bawiła i relacjonowała fanom najważniejsze momenty swojego pobytu w Los Angeles. 

Zobacz również: Oscary 2022: Lista laureatów!

Reklama

Anna Dzieduszycka na gali Oscarów. Wszystko relacjonowała na Instagramie!

Anna Dzieduszycka zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z najważniejszej zapewne nocy w swoim życiu. Pozowała na nich w długiej, zielonej kreacji na czerwonym dywanie, a chwilę później na tle sporych rozmiarów statuetki Oscara. Na Instagramie aktorki nie zabrakło także selfie z gali i nagranego przed hotelem filmiku z odjazdu Dzieduszyckiej i reżysera do Dolby Theatre.

Ekipa pracująca na planie "Sukienki" zgodnie przyznaje, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i wszyscy ponownie spotkają się na planie, tym razem już pełnometrażowym. Trzymamy kciuki za ich nowe projekty!

***

Zobacz również:

Zendaya - królowa Oscarów i czerwonego dywanu!

Oscary 2022: Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dzieduszycka | Oscary 2022 | "Sukienka"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy