Reklama

Reklama

Pamela Anderson zaskoczyła nową sesją zdjęciową! Ikona?

W połowie grudnia Pamela Anderson pojawiła się w Paryżu na prezentacji najnowszej kolekcji domu mody Jacquemus. Dziś już wiadomo, że nie była zwykłym gościem. Bowiem w tej samej kreacji, którą przywdziała na pokaz, zadaje szyku w kampanii reklamowej francuskiej firmy.

Pamela Anderson nawiązała współpracę z marką Jacquemus, za którą stoi 32-letni projektant Simon Porte Jacquemus. Powołał ją do życia w 2009 r. W krótkim czasie jego firma wyrosła na jedną z najpopularniejszych francuskich marek. Swój sukces Jacquemus zbudował m.in. poprzez dużą aktywność w mediach społecznościowych. Teraz ten dom mody przysporzył sobie rozgłosu, nawiązując współpracę z ikoną lat 90., skandalizującą niegdyś aktorką, 55-letnią Pamelą Anderson.

Zobacz również: Była "polską Pamelą Anderson" i zniknęła. Jak wygląda? 

Reklama

Pamela Anderson zachwyca w nowej kampanii. Ale zdjęcia!

Po tym jak gwiazda "Słonecznego patrolu" była gościem na pokazie Jacquemus w Paryżu 12 grudnia, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na profilach społecznościowych marki ukazało się wideo z Anderson, na którym ubrana jest w tę samą stylizację, jak na wspomnianym pokazie. W kapeluszu o szerokim rondzie, który ozdobiony jest białymi skrawkami rafii, wygląda bardzo ekstrawagancko. Pierzastymi liśćmi wykończona jest też jej suknia. 

Aktorka została sfilmowana, jak wychodzi z apartamentu, ciągnąc za sobą choinkę, co symbolizuje koniec świat. Dzień później Jacquemus opublikował galerię zdjęć z Anderson - na każdej z pięciu fotografii wykonanej na ulicach Paryża pozuje ona w innej kreacji.

Wkrótce o Anderson będzie jeszcze głośniej. 31 grudnia na Netfliksie ukaże się poświęcony jej dokument. Nosi on tytuł "Pamela: Historia miłosna".

Zobacz również:

Beata Kozidrak bez tego nie zacznie występu. Wszystko wyjawiła! 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy