Reklama

Reklama

Po ogłoszeniu wyniku... upadła. Musieli pożegnać się z programem

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. 13. edycja show od początku emisji zaskakuje. Komu w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami poszło najlepiej? Kto tym razem odpadł, a kto przeszedł dalej? Emocji jak co tydzień nie brakowało, jednak takiego wyniku głosowania nikt się nie spodziewał

Taniec z Gwiazdami 2022. Pełna lista uczestników

Tegoroczna edycja "Tańca z Gwiazdami" jest już trzynastą w historii polsatowskiego show. W programie wzięły już udział m.in. takie gwiazdy, jak: Rafał Brzozowski, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, czy Sławomir Zapała. Jak co roku, w tym sezonie, do walki o kryształową kulę przystąpiło jedenaście par. Kto zatańczy w trzynastym sezonie programu "Taniec z Gwiazdami"? Oto lista par:

Reklama

 • Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
 • Michał Mikołajczak i Julia Suryś
 • Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
 • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
 • Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
 • Jamala i Jacek Jeschke
 • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
 • Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
 • Natalia Janoszek i Rafał Maserak

W pierwszym odcinku programu odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła,  w drugim za to niespodziewanie pożegnaliśmy się z Krzysztofem Rutkowskim i Sylwią Madeńską, a w trzecim Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy.

Zobacz również: Oliwia z "Love Island" chwali się ciałem na Instagramie. Ale kształty!

Taniec z gwiazdami 13. edycja 4. odcinek. Relacja na żywo. Oceny jurorów

Show, jak co roku, poprowadzi Krzysztof Ibisz, a towarzyszyć mu będzie Izabela Janachowska, która współprowadzi z nim "Taniec z Gwiazdami" od tamtego sezonu. Kto oceni występy gwiazd?

Jurorami programu Taniec z Gwiazdami 2022 są: : Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

Od gorącej samby czwarty odcinek rozpoczęła para Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło.  Para zdobyła 27 punktów.

Kolejna para to Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Zaprezentowali foxtrota. Ilona zaprosiła Roberta do swojego miasta - Trzemieszna, gdzie fani prezenterki i mieszkańcy miasteczka przyjęli ich niezwykle ciepło. Jury przyznało im 33 punkty.

W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy prezentują widzom i tanecznym partnerom miejsca, w których się urodzili i dorastali. Michał Mikołajczak pokazał Julia Suryś urokliwe miasteczko rodzinne - Zelów. Czy wiedzeliście, że Michał był kiedyś raperem? Para zatańczyła jive-a. Niestety taniec nie spodobał się Iwonie Pavlović, która stwierdziła, że był drętwy. 

 

Para zdobyła 21 punktów.

Mama Natalia Janoszek wyznała, że nie chciała, żeby Natalia tańczyła w programie z Rafałem Maserakiem, który wydawał jej się... bawidamkiem! Jednak kiedy tylko go poznała, zmieniła zdanie.

Natalia Janoszek i Rafał Maserak zatańczyli walca wiedeńskiego. 

Za ten taniec przyznano parze 34 punkty.

Jacek Jelonek zabrał Michaela Danilczuka na Mazury, gdzie się wychował. Poznał on tam m.in. starszego o 13 lat brata Jacka. Jelonek to również duży fan jeździectwa - na siodle spędził połowę swojego życia. Para zaprezentowała widzom czaczę. Po występie można było usłyszeć głośne owacje publiczności! Również partner Jacka Jelonka, Oliwer Kubiak mocno krzymał za niego kciuki na widowni.

Niestety, Iwona Pavlović nie była podobnego zdania. "Tańczysz jak dziadek do orzechów" - skomentowała. Para zgarnęła 28 punktów. 

Jamala nie mogła pokazać Jackowi Jeschke swoich rodzinny stron, ponieważ w Ukrainie z której pochodzi, panuje wojna. Piosenkarka wraz z partnerem zatańczyła gorące paso doble. Jurorzy zauważyli jednak, że dzisiejszy taniec Jamali był gorszy, niż zazwyczaj."Więcej pracy" - zaleciło jury. Pomimo tych komentarzy, para zdobyła 30 punktów.

Wiesław Nowobilski , jak wiadomo, pochodzi z gór. Góralskie zwyczaje i krajobrazy pokazał partnerce w tańcu - Janji Lesar, którą zaprosił do swojego domu - Bukowiny Tatrzańskiej. Taniec - walc angielski Wiesław Nowobilski zadedykował swojej ukochanej żonie. Przypominasz mi zgrabną, toczącą się bez żadnych przeszkód kuleczkę!

Michał Malitowski wyznał, że taniec Wiesia Nowobilskiego i Janji Lesar jest do tej pory najlepszym w tym odcinku!

Karolina Pisarek-Salla zabrała Michała Bartkiewicza do Szczecinka, z którego pochodzi. Dziś to modelka na szczycie, jednak nie zapomina o bliskich, a jej mama przyznała, że niezła z niej "przytulisia", co pokazała przytulając całe jury! Za swój taniec - tango -  para zdobyła 28 punktów.

To już koniec występów w parach -  przyszedł czas na występy grupowe. Te występy zmieniły wiele w punktacji!

Grupa nr. 1 pod nazwą "Ekipa budowlana Wieś-bud" zaprezentowała taniec na planie budowlanym! Wcielili się w rolę budowlańców, którymi przewodził Wiesław Nowobilski "Budowlana, taneczna fuszerka!" - skomentowała Iwona Pavlović. Dla Michała Malitowskiego występ był, jak wyznał, niezwykle nudny. Jurorzy przyznali grupie 29 punktów. 

- To też jaj nie urwało jakoś - skomentował taniec kolejnej grupy, nie przebierając w słowach, Michał Malitowski. Taneczna grupa sprzątająca z Agnieszką Litwin na czele zdobyła aż 39 punktów, tym samym wygrywając tę konkurencję w grupach. 

"Taniec z Gwiazdami 2022" 4. odcinek. Kto odpadł? Kto dostał najwięcej punktów?

Kto odpadł? Kto zdobył najwięcej punktów? Najwięcej punktów zdobył Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Na wsparcie widzów najbardziej czekali Michał i Julia, oraz Ilona i Robert, którzy znaleźli się na samym dole zestawienia. Kto musiał pożegnać się z programem? Mało kto się tego spodziewał, jednak programem pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. Wielu z komentujących na Instagramie nie zgadza się jednak z werdyktem - uważają, że para powinna przejść dalej. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz również:

Jacek Jelonek chce mieć męża. Ujawnił też, co myśli o posiadaniu dziecka

Doda wygrała z Polską ws. wyroku o obrazę uczuć religijnych. Otrzyma 10 tys. euro 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy