Reklama

Reklama

Przemysław Kossakowski nie powiedział mamie o rozstaniu z Martyną Wojciechowską?!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie, ale informacja o tym wyszła na jaw dopiero teraz. Wciąż nie milkną komentarze odnośnie tej sytuacji. Teraz okazuje się, że o swoim rozstaniu podróżnik nie poinformował tylko mediów, ale i najbliższej rodziny, czyli swojej mamy.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie mają ze sobą kontaktu?

 Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski najpierw zaskoczyli świat show-biznesu wieścią o tym, że są parą, a następnie o tym, że ich miłość i małżeństwo dobiegło końca. 

Początkowo zakochani bardzo chronili swój związek przed mediami o tym, że są razem, a następnie o zaręczynach powiadomili swoich fanów dużo po fakcie. 

Podobnie było ze ślubem, który Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zawarli jesienią 2020 roku. Wówczas para pochwaliła się zdjęciami ślubnymi w mediach społecznościowych, a gratulacjom nie było końca. 

Nowożeńcy wyjechali we wspólną podróż poślubną i mogło się wydawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Co prawda na profilu zarówno Przemka, jak i Martyny, przestały pojawiać się ich wspólne zdjęcia, ale początkowo nikt nie zwracał na to uwagi, wszak para znana była ze swojej niezależności. 

W końcu jednak zaczęły pojawiać się plotki o ich rozstaniu. Nikt jednak nie mógł uwierzyć w to, gdy Martyna Wojciechowska przerwała milczenie i potwierdziła przykre wieści. 

Reklama

W ślad za nią poszedł Przemysław Kossakowski również publikując kilka słów na swoim profilu. Widać także spore rozgoryczenie w słowach Martyny, która nie chce zdradzić, co takiego wydarzyło się w ich związku, co przesądziło o rozstaniu. Widać jednak, że ma ona spory żal do męża. 

Przemek Kossakowski nie powiadomił matki o rozstaniu z Martyną Wojciechowską?

Pojawiły się także spekulacje, że byli partnerzy nie mają ze sobą żadnego kontaktu. Co więcej, okazuje się, że Przemysław Kossakowski nie poinformował jednej z najważniejszych osób w swoim życiu o zakończeniu związku z Martyną - swojej mamy. 

W marcu 2021 roku, czyli ponad 5 miesięcy po zawarciu małżeństwa przez Kossakowskiego i Wojciechowską, matka podróżnika, Anna Maria Winnicka, zachwycała się synową w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". 

Jak widać, w sprawie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, wciąż wychodzą na jaw nowe kulisy sytuacji. 

***
Zobacz również: 

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z Przemysławem Kossakowskim

Niespodziewane rozstania polskiego show-biznesu


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje