Reklama

"Przyjaciele" opublikowali wspomnienia o Matthew Perrym. Jennifer wzruszyła

Pod koniec października zmarł odtwórca kultowej roli Chandlera Binga w serialu "Przyjaciele". Perry’ego natychmiast pożegnało wiele znanych postaci z branży rozrywkowej, takich jak Viola Davis, Octavia Spencer czy Gwyneth Paltrow. Dłużej trzeba było czekać na kondolencje jego kolegów z planu kultowego sitcomu, którzy dopiero po kilku dniach wydali wspólne oświadczenie. .

Śmierć Matthew Perry’ego wstrząsnęła amerykańskim show-biznesem i milionami fanów "Przyjaciół". Serialowy Chandler Bing zmarł 28 października w wieku 54 lat. Aktor został znaleziony martwy w jacuzzi na terenie swojej posiadłości w Los Angeles. W akcie zgonu Perry’ego wskazano, że przyczyna jego śmierci pozostaje "niejednoznaczna", a określenie jej - "odroczone". Zagraniczne media spekulują, iż zmarł on w wyniku przypadkowego utonięcia, do którego miało doprowadzić nagłe zatrzymanie akcji serca. Aktor w przeszłości doświadczał bowiem problemów kardiologicznych.

Perry’ego pożegnało wiele znanych postaci z branży rozrywkowej, takich jak Selma Blair, Viola Davis, Gwyneth Paltrow, Paget Brewster, Octavia Spencer czy Yvette Nicole Brown czy Maggie Wheeler. Koledzy aktora z obsady "Przyjaciół" początkowo wystosowali jedynie krótkie wspólne oświadczenie, w którym podkreślili, że są "zdruzgotani" jego odejściem. 

 - wyznali.

Czytaj również: Maciej Damięcki nie żyje. Legendarny aktor miał 79 lat. Mateusz Damięcki już zareagował

Reklama

"Przyjaciele" żegnają Matta Perry'ego. Wspomnienia wyciskają łzy

Po ponad dwóch tygodniach od śmierci serialowego Chandlera swoje wspomnienia o nim opublikowali Courteney Cox i Matt LeBlanc, czyli odtwórcy ról Moniki Geller i Joeya Tribbianiego. 

- napisała na Instagramie Cox. 

- napisał z kolei LeBlanc.

Teraz hołd Perry’emu złożyła Jennifer Aniston. 

- napisała na Instagramie serialowa Rachel Green.

Sposobem na poradzenie sobie z żałobą jest dla Aniston przeglądanie starych zdjęć i wiadomości, jakie wymieniała z Perrym. Aktorka opublikowała treść jednej z nich. Gwiazdor pewnego dnia wysłał jej ich wspólną fotografię z planu pierwszego sezonu "Przyjaciół", na której widać, jak rozśmiesza ekranową partnerkę. 

"To, że cię wtedy rozbawiłem, sprawiło, że mój dzień natychmiast stał się lepszy" - napisał Perry. "Cudowne! A to był pierwszy spośród tysięcy razy" - odpisała mu Aniston. 

Swój post gwiazda zakończyła czułym pożegnaniem. 

- zaznaczyła.

Hołd Perry’emu złożył również David Schwimmer, który w zamieszczonym na Instagramie poście rozpływał się nad talentem nieżyjącego kolegi. 

- wyznał Schwimmer.

W środę poświęcony Perry'emu post na Instagramie opublikowała też Lisa Kudrow, czyli odtwórczyni roli Phoebe Buffay. Nawiązała w nim do jego dawnych zmagań z uzależnieniem od alkoholu i leków opioidowych. 

- napisała aktorka. 

Zobacz również: Edyta Górniak naprawdę powiedziała to Brzozowskiemu. Fatalne wyczucie 

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Courteney Cox | Matthew Perry | Przyjaciele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy