Reklama

Reklama

Rhian Sugden o krok od wpadki z luźną koszulką!

Rhian Sugden kocha kusić swoich fanów pięknymi zdjęciami, na których prezentuje swoje kobiece wdzięki. Więcej na nich odkrywa, niż zakrywa, ale zdarza się, że piękna Brytyjka przesadza ze strojami. Tak było i tym razem, gdy pokazała się w ładnej, ale równocześnie niezwykle zwiewnej koszulce.

 Rhian Sugden urzekła już dawno temu swoją urodą sporą grupę fanów, która sukcesywnie powiększa się. To ona lata temu złamała serce piłkarzowi - Cristiano Ronaldo i wybrała innego. 

Dziś jest szczęśliwą żoną Olivera Mellora -  brytyjskiego aktora i byłego trenera personalnego. Sławę przyniosła mu rola Matta Cartera w telenoweli ITV "Coronation Street" .

To on bardzo wspiera swoją śliczną żonę w jej pracy i rozwoju kariery modelki. Jest dumny z żony i nie czuje się zazdrosny, gdy ta publikuje ponętne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. 

Reklama

Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciem w niezwykle zwiewnej, satynowej koszulce, która ledwo trzymała się na jej ramionach. Jeden ruch, a ubranie mogło niebezpiecznie zsunąć się z ciała celebrytyki! 

Rhian jest posiadaczką sporego biustu, który zamiast ukrywać, chętnie eksponuje. Wiele młodych dziewczyn taki rozmiar uważa za powód do kompleksów, jednak brytyjska modelka przekonuje, że każde ciało jest inne i z nietypowych cech można zrobić atut! 

Patrząc na zdjęcia Sugden z pewnością fani podziwiają jej piękne ciało! 

***
Zobacz również: Chodakowska zbulwersowana zabiera głos!

Piękny włoski region szuka chętnych do zamieszkania


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje