Reklama

Reklama

Rhian Sugden w drapieżnym wydaniu! Body podkreśliło wszystkie atuty gwiazdy!

Rhian Sugden znana z tego, że kilka lat temu Cristiano Ronaldo pragnął zostać jej chłopakiem, dziś wiedzie szczęśliwe życie zarówno prywatne, jak i zawodowe. Na swoim profilu w mediach społecznościowych regularnie rozgrzewa swoich fanów nowymi sesjami i tym razem zachwyciła ich gorącym zdjęciem w kobiecym body.

Rhian Sugden olśniewa w bieliźnie. Fani nie mogą zdecydować się, które wydanie jest lepsze!

Rhian Sugden od lat jest spokojna o swoją pozycję na brytyjskim rynku modelingowym. Gwiazda z jej fenomenalnym ciałem, wciąż jest rozchwytywana do reklamowych sesji zdjęciowych. 

 Nie jest tajemnicą, że najlepiej prezentuje się ona w kostiumach kąpielowych lub bieliźnie i właśnie najczęściej bierze udział w takich sesjach zdjęciowych. 

Na jej profilu w mediach społecznościowych, który obserwuje już prawie 500 tysięcy internautów, pojawiają się cały czas gorące zdjęcia. 

Tym razem zdecydowała się podkręcić nieco temperaturę jednym zdjęciem - opublikowała ona fotografię, do której pozuje w bardzo wyciętym body w zwierzęcy wzór. 

Reklama

Czarny pasek w talii podkreślił jej nieziemską figurę, a fani jak zwykle nie zawiedli i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

Ponad tydzień temu, świętując Walentynki, także Rhian Sugden wybrała równie uwodzicielską bieliznę, tym razem jednak w bardziej delikatnej odsłonie, bo koronkowej w kolorze różowym. 

Trzeba przyznać, że na co nie zdecydowałaby się piękna modelka, do której kilka lat temu wzdychał sam Cristiano Ronaldo, wygląda w tym oszałamiająco!

***

Zobacz również: 

Chora Maryla Rodowicz "nie może liczyć na pomoc starszych dzieci"

Agnieszka Litwin trafiła do szpitala. Diagnoza lekarzy brzmiała jak wyrok

Monika Richardson w opłakanym stanie. Sąsiedzi zabrali głos

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy