Robert Lewandowski zaskoczył! Szykuje się powiększenie rodziny?

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska są już szczęśliwymi rodzicami. Oboje teraz poświęcają się swoim karierom, ale słowa piłkarza niedawno zaskoczyły fanów i dały nadzieję na ponowne powiększenie rodziny.

Anna i robert Lewandowscy marzą o ponownym powiększeniu rodziny?
Anna i robert Lewandowscy marzą o ponownym powiększeniu rodziny? Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Rodzina Lewandowskich znów się powiększy?

Anna i Robert Lewandowscy doczekali się swojej pierwszej pociechy w 2017 roku, gdy na świat przyszła Klara. Następnie w 2020 powitali na świecie Laurę. Oboje są niezwykle zaangażowanymi rodzicami i pomimo prężnie rozwijanych karier, mają czas dla swoich dzieci.

Kiedy wszyscy fani tej pary już myśleli, że tworzą zgraną rodzinę i niczego więcej nie trzeba im do szczęścia, to właśnie Robert Lewandowski zaskoczył szczerym wyznaniem podczas rozmowy z WP SportoweFakty.

"Jestem dumny, że mam dwie córki. To super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć syna. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani" - powiedział w trakcie wywiadu.

Jego słowa mogą zaskakiwać, wszak oboje z żoną mają 35 lat i prężnie rozwijające się drogi zawodowe. Najwidoczniej jednak chęć posiadania syna jest niezwykle wyrazista u Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska błyskawicznie wracała po ciąży do formy

Anna Lewnadowska zachwycała, gdy była w ciąży
Anna Lewnadowska zachwycała, gdy była w ciąży Kurnikowski

Z pewnością kolejne dziecko byłoby wyzwaniem dla obojga rodziców, ale i niesamowitym szczęściem. Przy poprzednich ciążach Anna Lewandowska tryskała energią i radością.

Za każdym razem także, ale zwłaszcza za drugim, fanów zaskakiwało, jak szybko trenerka fitness wraca do formy po porodzie. Jej płaski, umięśniony brzuch kilka tygodni po przyjściu na świat dziecka, budził niemałe kontrowersje.

To jednak także sprawiało, że Anna Lewandowska w błyskawicznym czasie wracała do pracy, a powiększenie rodziny nie zachwiało nawet na moment jej karierą. Narazie żona piłkarza nie komentuje jego słów i nie potwierdza domysłów o powiększeniu rodziny.

Fani jednak po usłyszeniu słów Lewandowskiego, już nie mogą się doczekać radosnych nowin i mają wielkie nadzieje na to, że znów zobaczą Annę Lewandowską w roli świeżo upieczonej mamy.

Zobacz też: 

Anna Lewandowska o zdrowej diecieNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas