Reklama

Rzekomy syn króla Karola III i królowej Camilli znowu przemówił. Ma radę dla Harrego

56-letni Simon Dorante-Day zamierza uściskać Harry’ego i porozmawiać z nim „jak czarna owca z czarną owcą” (rodziny królewskiej). Ma dla niego wiele rad, między innymi, jak Harry powinien wspierać Meghan Markle.


Mężczyzna, który urodził się w angielskim Portsmouth, a obecnie mieszka w australijskim stanie Queensland i jest inżynierem, stał się znany za sprawą wcześniejszych wypowiedzi, w których twierdził, że jako nieślubne dziecko ówczesnego księcia Karola, został (gdy miał zaledwie 8 miesięcy) oddany do adopcji. O jego prawdziwym pochodzeniu miała mu powiedzieć na łożu śmierci "przybrana babcia", która dawniej pracowała dla królowej i księcia Filipa. 

Wypowiedzi rzekomego syna króla Karola III i królowej Camilli zyskały taką popularność w Internecie, że stały się viralem, gdy zaczął publicznie zestawiać swoje zdjęcia ze zdjęciami członków rodziny królewskiej, by ludzie sami zobaczyli, że jest bardzo podobny do Windsorów. Zwłaszcza do Karola.

Reklama

Rzekomy syn króla Karola III i królowej Camilli chce spotkać się z Harrym. Po co?

Wypowiadając się teraz dla australijskiej, komercyjnej telewizji Channel Seven, podkreślił, że ma już plan "tajnego spotkania" i że jako "tajny syn", którego Karol unikał od urodzenia, ma z Harrym "wiele do omówienia". Dodał, że w takim spotkaniu mogłyby też uczestniczyć ich żony, bo one również mają ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim to, że nie są białe (żona Dorante-Day jest Aborygenką) i z tego powodu doświadczyły rasistowskich zachowań.

Simon Dorante-Day współczuje zarówno Harry’emu, jak i Meghan Markle krytyki w mediach na temat ich "mowy ciała" podczas ceremonii pogrzebowej Elżbiety II. 

Kiedy ludzie mówią, że wyglądał na bardzo zdenerwowanego i zirytowanego, rozumiem, skąd to się u niego bierze. Martwi się, że ktoś zaatakuje Meghan i powie coś, co zmusi ją do reakcji" - stwierdził. 

***

Zobacz również: 

Rzekoma kochanka księcia Williama na pogrzebie królowej Elżbiety. To skandal
Królowa Elżbieta II uwielbiała prognozę pogody prowadzoną przez Polaka
Łamiące serca zdjęcia księżniczki Charlotte obiegły świat. Przygnębiające

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy