Reklama

Reklama

Sabina Kelley świętuje Halloween w bieliźnie. Ale widoki!

Sabina Kelley, modelka pin-up i instagramerka znana jest ze swojego wyrazistego stylu, skłonności do "przebieranek" i zaskakujących stylizacji. Tegoroczny Halloween potraktowała jak wyzwanie i przygotowała dla fanów prawdziwą gratkę. Pozuje w samej bieliźnie!

Sabina Kelley to ikona stylu pin-up, jedna z najlepszych performerek burleski na świecie i żywa reklama najsłynniejszych studiów tatuażu w Stanach Zjednoczonych. Karierę zaczęła w czasach, gdy jej wygląd budził jeszcze spore emocje, ale ostatecznie stał się jej przepustką do popularności - dziś na Instagramie obserwuje ją już ponad 189 tysięcy fanów. 

Sabina Kelley ma na koncie również karierę telewizyjną - była jurorką w konkursie tatuażu w reality show oraz w programie The Fashion Hero. Jej największą pasją wciąż jest jednak modeling oraz taniec - przygodę z baletem rozpoczęła już jako kilkulatka! 

Pięknej blondynce udało się również zawitać do Las Vegas - występowała w słynnym show "Jubilee", kultowej spektakularnej rewii, która cieszyła się ogromnym powodzeniem od lat 80. 

Reklama

Sabina może się także pochwalić szczęśliwym życiem rodzinnym. Jest żoną, mamą trójki dzieci, a pod opieką ma również dwa ukochane psy. Choć skończyła już 44 lata wciąż zachwyca również perfekcyjną formą i idealną figurą. 

Zobacz również: Marcin Hakiel na randce z nową ukochaną. Dzieci są nią zachwycone! 

Tak świętuje Halloween! Sabina Kelley kusi w samej bieliźnie!

Sabina Kelley postanowiła pochwalić się swoimi wdziękami i świętować Halloween w bardzo zmysłowej bieliźnie. Na Instagramie modelki pojawiła się właśnie fotka, na której pozuje w pomarańczowym komplecie i szpilkach. 

Fani zareagowali natychmiast, pisząc:

- "Gorąca", "Moja piękna", "Niesamowita jak zawsze", "Obłędna" - piszą. 

Faktycznie, w towarzystwie tak pięknej kusicielki niestraszny nawet Halloween, prawda?

Zobacz również:

Demi Rose relaksuje się na Kostaryce. Pokazała śmiałe zdjęcia!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy