Reklama

Reklama

Sandra Kubicka nie zamierza oglądać "365 dni" Lipińskiej! Nie jest fanką?

Sandra Kubicka jest obecnie w związku z Alkiem Baronem, który chwilę wcześniej związany był z twórczynią hitu "365 dni" i jego kontynuacji "365 dni: Ten dzień ", Blanką Lipińską. Choć Baron zawsze pozytywnie wypowiadał się o swojej byłej i zapewne trzyma kciuki za jej kolejne projekty, to Sandra przyznała, że trzyma się od twórczości Lipińskiej z daleka.

"365 dni: Ten dzień" Blanki Lipińskiej zadebiutował na platformie Netflix pod koniec kwietnia. Jest to kontynuacja "365 dni" z 2020 roku, który porwał wprawdzie wiernych fanów pisarki, ale otrzymał także aż siedem nominacji do Złotych Malin. 

Nowe dzieło Blanki Lipińskiej budzi podobne emocje i nie zachwyciło zarówno krytyków jak i samych aktorów, którzy pojawili się na planie. Mimo to, film na Netflixie obejrzały już miliony widzów na całym świecie, a Lipińska nic nie robi sobie z negatywnych opinii i chwali się kolejnym sukcesem. Co myśli o tej produkcji nowa dziewczyna Barona, Sandra Kubicka?

Zobacz również: Sandra Kubicka planuje dziecko z Baronem?

Sandra Kubicka nie zamierza oglądać filmu Lipińskiej. Zdradziła powód!

Sandra Kubicka udzieliła niedawno wywiadu dla Jastrząb Post, w którym spytano ją, czy ona także uległa pokusie i obejrzała najnowsze dzieło Blanki. Jak się jednak okazało, dziewczyna Alka Barona nie ma takiego zamiaru!

Reklama

- powiedziała. 

Może więc modelka przeczytała przynajmniej książki, na podstawie których nakręcono dwie części "365 dni"? 

- odpowiedziała. 

Wszystko wskazuje więc na to, że Sandra Kubicka omija szerokim łukiem nie tylko dziewczynę Barona, ale także jej twórczość. Może stoi za tym zazdrość, bo Baron i Blanka byli przecież jeszcze niedawno szaleńczo zakochani. 

Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem na początku marca 2020 roku, a para szybko zaczęła publikować wspólne zdjęcia i chwalić się swoim szczęściem. 

Baron i Blanka przetrwali jeszcze z sobą trudny czas pandemii, ale ostatecznie rozstali się po sześciu miesiącach związku. Media donosiły, że stała za tym ogromna potrzeba niezależności Alka, który zresztą znany był już wcześniej z licznych romansów i niechęci do ustatkowania się. 

Sandra Kubicka i Alek Baron obchodzić będą natomiast niedługo pierwszą rocznicę związku. Choć w mediach wciąż pojawiają się plotki o kryzysie w tej relacji, to modelka przekonuje, że są bardzo szczęśliwi i o żadnym rozstaniu nie ma mowy.

Zobacz również:

Cichopek i Kurzajewski razem w aucie. Tak radośni jeszcze nie byli! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron | Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy