Reklama

Sarah Jessica Parker skrytykowana za siwe włosy! Oto jej odpowiedź!

Sarah Jessica Parker, gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście" pojawiła się na okładce grudniowego wydania "Vogue" i już zaczyna promocję "And Just Like That...", czyli sequelu kultowej opowieści o przyjaciółkach z Manhattanu. Choć aktorka zachwyca formą i idealną sylwetką, to nie zabrakło opinii, że wygląda staro, a siwe włosy nie dodają jej uroku.

"Seks w wielkim mieście" powstawał w latach 1998-2004 i doczekał się aż sześciu sezonów oraz dwóch filmowych sequeli. Aktorki grające w serialu główne role z dnia na dzień zyskały ogromną popularność i miłość fanów, a Sarah Jessica Parker zasłużyła sobie na miano ikony mody i jednej z najlepiej ubranych gwiazd na świecie. 

Sarah Jessica Parker rozpoczęła już promocję sequelu i pochwaliła się na Instagramie fotkami z najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vogue". 

- Moje córki z trudem złapały powietrze  i powiedziały "Mamo, jesteś na okładce Vogue?" Podzielam ich zdziwienie. Jednocześnie ogromnie dziękuję Annie za to, że przyjęła mnie z powrotem i niezwykłemu zespołowi, który zebrał się w niedzielę nie tak dawno temu. Mieliśmy to wszystko! Kapelusze, masywne i malutkie sukienki, buty, buty, buty, ulice Nowego Jorku. Jestem zaszczycona. Więc dzielę się częścią tego, co wydarzyło się tego dnia - napisała gwiazda na Instagramie. 

Reklama

Poza genialnymi zdjęciami, "Vogue" zaserwował fanom Sarah również wyjątkową rozmowę. Aktorka przypomniała, że jest regularnie krytykowana za swój wygląd, zarzuca się jej niepotrzebne afiszowanie się z siwizną, a inne aktorki po pięćdziesiątce słyszą, że upływ czasu nie jest dla nich łaskawy. 

W sieci znaleźć można już mnóstwo zdjęć z planu długo wyczekiwanej przez fanów kontynuacji serialu i wszystkie są dowodem na to, że aktorki nie tylko świetnie się rozumieją i powrót na plan dał im dużo radości, ale są także w doskonałej formie i nic nie robią sobie z upływającego czasu. 

W tym miejscu warto dodać, że w nowym sequelu pojawią się trzy główne bohaterki, powrotu na plan odmówiła bowiem Kim Cattrall, która w serialu wcielała się w rolę Samanthy. Premiera dziesięcioodcinkowego serialu będzie miała swoją premierę prawdopodobnie w grudniu. 

***
Zobacz również:

Agata Młynarska pokazała mieszkanie za 3 miliony. Robi wrażenie! 

Diane Keaton zachwyca stylizacją i żartuje na ściance! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy