Reklama

Reklama

Sebastian Fabijański ma już nową dziewczynę? To popularna aktorka!

Sebastian Fabijański niedawno zakończył związek z Maffashion. Wszystko wskazuje na to, że po rozstaniu z matką swojego dziecka pozbierał się błyskawicznie. W sieci pojawiły się zdjęcia aktora całującego czule Annę-Marię Sieklucką, gwiazdę filmu "365 dni".

W życiu Sebastiana Fabijańskiego ostatnio dużo się działo...

Jeszcze kilka miesięcy temu Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska znana także jako Maffashion tworzyli przykładną rodzinę. Wspólnie wychowywali synka Bastiana i urządzali luksusowe gniazdko. Na początku lipca w sieci pojawiły się dziwne nagrania aktora oraz transseksualistki Rafalali. Niedługo potem Maffashion i Sebastian Fabijański zadecydowali o zakończeniu relacji. Julia Kuczyńska w sociel mediach wielokrotnie sugerowała, że przyczyną rozpadu związku była narcystyczna natura i postawa aktora. 

Aktor po rozstaniu z matką swojego dziecka udzielił głośnego wywiadu serwisowi plotkarskiemu. Zaznaczył, że nie jest dumny z tego, jak zachowywał się, będąc w związku z blogerką. Zapytany o to, czy zdradził matkę swojego dziecka, powiedział: 

Reklama

Rozmowa odbiła się szerokim  echem. Internauci skrytykowali aktora za publiczne pranie brudów.

Szybkie ukojenie. Sebastian Fabijański romansuje z gwiazdą "365 dni"

Od głośnego rozstania Sebastiana Fabijańskiego i Maffeshion minęły zaledwie trzy miesiące. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktor znalazł już ukojenie w ramionach innej gwiazdy. "Fakt" właśnie opublikował zdjęcia aktora całującego czule Annę-Marię Sieklucką, aktorkę znaną z "365 dni". Para została  przyłapana przez fotoreporterów podczas wspólnych zakupów na stacji benzynowej. Później gwiazdorzy bez skrępowania obejmowali się na środku ulicy.

"Fakt" postanowił poprosić aktora o komentarz w sprawie domniemanego romansu z gwiazdą dramatów erotycznych. Aktor nie zaprzeczył, że z Anną-Marią Sieklucką łączy go uczucie. Zaznaczył jednak, że nie chce komentować sprawy.

***
Zobacz również:

Sebastian Fabijański szczerze wszystko wyznał! Kulisy dramy z Rafalalą

Rafalala zabrała głos w sprawie Fabijańskiego! Co zdradziła?

Maffashion wyznała, że Sebastian Fabijański zachwyca się przy niej innymi kobietami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Anna Maria Sieklucka | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy