Reklama

Reklama

Świąteczne zdjęcie Kożuchowskiej. Fanka: Jak księżniczka!

Sprzątanie, gotowanie, zakupy, dekorowanie domu i… relacje w mediach społecznościowych. W przypadku wielu gwiazd przygotowania do świąt Bożego Narodzenia obejmują również tworzenie stosownego contentu w mediach społecznościowych. W ten trend wpisuje się Małgorzata Kożuchowska, która na kilka godzin przed wigilią podzieliła się z fanami uroczym świątecznym filmikiem.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Fani cenią nie tylko jej aktorski talent, który możemy podziwiać w największych rodzimych produkcjach filmowych, ale również nietuzinkowy styl. Klasyczne, eleganckie, wysmakowane stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej zapewniły jej nieformalny tytuł ikony stylu.

Zobacz również: Cichopek i Kurzajewski już po wigilii. Nie mieli innego wyjścia

Świąteczne zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej. Po prostu bajka!

Aktorka chętnie dzieli się z fanami kadrami z codziennego życia, czasem są to relacje z kulturalnych wydarzeń, innym razem kadry,  których pokazuje odrobinę swojej prywatności. Nie inaczej dzieje się przy okazji przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W tym roku gwiazda pokazywała dzieliła się m.in. kadrami z dekorowania domu, pakowania prezentów i przygotowywania charytatywnej paczki.

Reklama

Zobacz również: Kim Kardashian zapozowała z córką. Fani nie mogą oderwać wzroku

W przededniu świąt przyszedł jednak czas na życzenia. Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska zmontowała uroczy filmik, na którym pokazuje świąteczne dekoracje, choinkę i ułożone pod nią prezenty. Wisienką na torcie jest jednak rozpoczynające wideo zdjęcie aktorki. Kożuchowska pozuje na nim w tanecznej pozie, ubrana w długą, biała suknię, z długimi, rozpuszczonymi włosami, trzymając w ręce zapalone zimne ognie. W poprzek sukienki biegnie czerwony napis "Wesołych świąt".

 Całość  - niczym z bożonarodzeniowej pocztówki.

Fani nie kazali długo czekać na reakcję.

"Piękna", "Boska", "Wyglądasz jak księżniczka" - czytamy w komentarzach.

Zobacz również: Stare zdjęcie Magdy Gessler. Trudno ją rozpoznać

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy