Reklama

Świeże kwiaty, podwójna kołdra i ciche światło. Oto wszystkie zachcianki Magdy Gessler

Magda Gessler jest jedną z najbardziej cenionych restauratorek w Polsce. Z powodzeniem prowadzi kilka, niezwykle obleganych przez smakoszy, restauracji. Będąc jednocześnie znaną osobowością telewizyjną, Magda Gessler często podróżuje, zatrzymując się jednocześnie w hotelach. Jak się okazuje, ma co do nich ogromne wymagania!

Magda Gessler, dzięki wyjątkowej charyzmie i sposobie bycia, ugruntowała swoją pozycję w show-biznesie. Na co dzień nie tylko prowadzi programy, pisze książki czy działa na Instagramie. Prowadzi także kilka lokali.

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny

Magda Gessler jest niekwestionowanym autorytetem kulinarnym oraz osobowością telewizyjną. 3 marca zadebiutował nowy, 24. sezon programu "Kuchenne rewolucje", który od 12 lat niezmiennie prowadzi znana restauratorka. Pomimo upływu lat w Polsce wciąż nie brakuje restauracji, w których pomoc Magdy Gessler okazuje się nieoceniona.

Magda Gessler jest nie tylko uznaną restauratorką, ale z biegiem czasu stała się również gwiazdą internetu. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Jak przystało na gwiazdę, restauratorka ma całą listę wymagań dotyczących współpracy.

Reklama

Zobacz również: Sekretny sposób Magdy Gessler na placki ziemniaczane. Wychodzą obłędne!

Magda Gessler ma sporo wymagań. Lista jest naprawdę długa

Prowadzenie programu i pomoc restauracjom wymusza na Magdzie Gessler podróże po całej Polsce. Praca restauratorki wiąże się więc również ze spędzaniem wielu chwil w hotelach. Jak się okazuje, gwiazda ma długą listę wymagań co do miejsc, w których się zatrzymuje. O wygodach, jakie musi spełniać hotelowy pokój Magda Gessler opowiedziała w rozmowie z youtuberem Krzysztofem Gonciarzem.

"Musi być dużo świeżych kwiatów, kołdra pod materacem podwójna, bo zawsze jest mi za twardo. Musi być jasiek, ale może być też zwinięty ręcznik pod głową, ponieważ lubię spać tak, żeby mieć wyprostowany kark i na wznak.

Ważne jest też bardzo ciche światło. Dostaję cholery jak mam bardzo mocne światło, wtedy wszystkie moje apaszki lecą na lampy. Sprawdzam tylko, czy żarówki są energooszczędne. Duża ilość wody mineralnej, musi ładnie pachnieć i być otwarte okno" - powiedziała celebrytka.

W pokoju Magdy Gessler musi również panować odpowiednia temperatura - między 18 a 20 stopni. "Konserwuje się w zimnie" - zażartowała restauratorka.

Sprawdź także: Magda Gessler ostrzega! Tego nie dodawaj do sałatki jarzynowej

***

Zobacz również:

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się Klara. To szaleństwo!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcie synka. „Wykapana mama”

Marcin Hakiel pokazał, jak spędza niedzielę. Kasia Cichopek wymownie milczy

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy