Reklama

Reklama

Sylwia Bomba przedstawiła partnera w "Tańcu z gwiazdami"

Sylwia Bomba, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", weźmie udział w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Długo trzymała w tajemnicy, kto będzie jej tanecznym partnerem. Wiadomo już, kto zatańczy z Sylwią Bombą.

Sylwia Bomba jest znaną uczestniczką programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z Ewą Morozowską-Kozłowską, swoją przyjaciółką, komentują telewizyjne programy i seriale. Zabawny duet podbił serca tysięcy Polek i Polaków.


Sylwia Bomba - "Taniec z gwiazdami"

Sylwia Bomba już jakiś czas temu ogłosiła swój udział w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". "Sylwia Bomba to popularna influencerka, która podbiła serca Polaków jako komentatorka w programie "Gogglebox". Zawodowo zajmuje się fotografią oraz modą. Witamy w naszej tanecznej rodzinie i życzymy wielu sukcesów na parkiecie w poniedziałki!" - czytamy na instagramowej stronie programu.

Reklama

Sylwia Bomba od razu stała się jedną z ulubienic fanów programu, którzy dopytywali z kim będzie tańczyć gwiazda "Goggleboxa".

Z kim Sylwia Bomba wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Sylwia Bomba po długim czasie droczenia się z fanami na swoim Instagramie wreszcie przedstawiła swojego partnera, z którym zatańczy w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zatańczy z Jackiem Jeschke. 

Tak Sylwia Bomba przedstawiła swojego partnera:

Jak zareagowali fani Sylwii? Sama pewnie powiedziałaby, że... bombowo!

To tylko niektóre z komentarzy.

Kim jest Jacek Jeschke?

Jacek Jeschke, partner Sylwii Bomby w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", jest zawodowym tancerzem, sześciokrotnym mistrzem Polski, który reprezentuje najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Od 2016 roku jest trenerem w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wziął udział w czterech edycjach programu i tańczył z Anną Karczmarczyk, Ewą Błachnio, Pauliną Chylewską, Barbarą Kurdej-Szatan i Mileną Rostkowską-Galant. Razem z Anną Karczmarczyk zwyciężył w finale piątej edycji, z kolei w parze z Kurdej-Szatan zajął drugie miejsce w dziesiątej edycji programu.

Przeczytaj też:

Chciała upodobnić się do tygrysa, by mąż znowu ją pokochał. Przesadziła!

Suknie ślubne znanych modelek. W sierpniu 2021 roku wciąż są modne

Michał Wiśniewski i jego pięć żon! Ostatnia nie pasuje do reszty

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje