Reklama

Reklama

Syn Stępień i Rzeźniczaka po pierwszej dawce chemii. Jego mama dziękuje za wsparcie

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak byli parą przez ponad rok. Modelka zaszła w ciążę, jednak w międzyczasie piłkarz ją zostawił. Ostatnio wyszły na jaw smutne wiadomości - ich synek ma raka. Teraz jego mam przekazała optymistyczne wieści i podziękowała za wsparcie.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak. Choroba synka

Kilka dni temu Magdalena Stępień zszokowała wszystkich, publikując na Instagramie zdjęcie z synkiem ze szpitala. Modelka poinformowała, że jej synek Oliwier cierpi na nowotwór wątroby i niedługo rozpocznie chemioterapię. Poprosiła także internautów o wsparcie w postaci modlitwy.

Z kolei wczoraj Stępień za pośrednictwem InstaStory przekazała nowe informacje o stanie zdrowia dziecka. Wstawiła zdjęcie uśmiechniętego synka wraz z podpisem: "Wojownik po pierwszej chemii. Dziękujemy za modlitwę. Nie przestawajcie się modlić za mnie! Musimy wygrać".

Zdjęcie z małym Oliwierem wstawił również jego tata, Jakub Rzeźniczak. Piłkarz napisał pod postem: "Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii". W komentarzach pojawiły się liczne życzenia powrotu do zdrowia dla dziecka.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak. Związek i rozstanie

Reklama

Stępień i Rzeźniczak byli parą przez ponad rok po tym, jak piłkarz rozstał się ze swoją żoną, Edytą Zając. Modelka zaszła w ciążę, jednak jeszcze przed porodem partner ją zostawił i związał się z Pauliną Nowicką, specjalistką ds. marketingu, z którą w grudniu się zaręczył.

Samotna mama przez pewien czas przeżywała rozstanie i zarzucała byłemu partnerowi, że nie interesuje się synem. Potem zniknęła z mediów społecznościowych i powróciła dopiero z informacją o chorobie syna. Wydaje się, że teraz rodzice Oliwiera skupiają się na jego walce z rakiem.

Czytaj więcej:

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień walczą o życie syna. Tragiczne wieści

Magdalena Stępień szczerze o związku z Jakubem Rzeźniczakiem! Smutne słowa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowotwory u dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy