Reklama

Tak wygląda dziś Teresa Werner. 64 lata i ciało nastolatki!

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej. Choć solową karierę rozpoczęła stosunkowo późno, to na koncie ma dziś sześć albumów i kilkadziesiąt teledysków. Fani uwielbiają jej twórczość, ale także pozytywne nastawienie do świata i aktywność w mediach społecznościowych. Wokalistka zachwyca także perfekcyjnym i młodym wyglądem!

Teresa Werner debiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", w którym śpiewała ponad 32 lata, będąc najdłużej występującą artystką! 

Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, a jej pierwszy album "Spełnić marzenia" uzyskał status platynowej płyty. W 2013 roku Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN CLUBU  odznaczyła wokalistkę tytułem doktora honoris causa, a Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową "Zasłużony dla kultury polskiej". Od października 2020 roku Werner prowadzi cieszący się sporą popularnością program "Koncert życzeń z Teresą Werner". W tym samym roku wydała swój ostatni album "Sekret miłości". 

Prywatnie Teresa Werner jest szczęśliwą żoną Wiesława, a z pierwszego małżeństwa ma córkę Joannę. 

Zobacz również: Doda prezentuje szczupłą sylwetkę w Parku Narodowym. Forma życia?

Teresa Werner zachwyca figurą i młodym wyglądem. Ale forma!

Teresa Werner od dłuższego już czasu aktywne działa w swoich mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwują ją już ponad 53 tysiące fanów. Wokalistka na bieżąco dzieli się z nimi fotkami zarówno ze sceny, jak i tymi bardziej prywatnymi. 

Reklama

64-letnia piosenkarka zachwyca młodym wyglądem i nienaganną figurą. Gdy w kwietniu tego roku podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji, nie mogli uwierzyć, że tak naprawdę jest już seniorką! 

- "Cudowna pani jest", "Najpiękniejsza", "Śliczna", "Zachwyca pani każdego dnia", "Jak dwudziestka" - pisali. 

Faktycznie, patrząc na zdjęcia Teresy Werner trudno uwierzyć, że ma już 64 lata. Na Instagramie zamieściła właśnie plan letniej trasy koncertowej, więc wszystko wskazuje na to, że wokalistka ani myśli o emeryturze. Tylko pozazdrościć imponującej formy!

Zobacz również:

Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem za wpis o Straży Granicznej!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Werner | polska wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy