Tak wygląda dziś Teresa Werner. 64 lata i ciało nastolatki!

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej. Choć solową karierę rozpoczęła stosunkowo późno, to na koncie ma dziś sześć albumów i kilkadziesiąt teledysków. Fani uwielbiają jej twórczość, ale także pozytywne nastawienie do świata i aktywność w mediach społecznościowych. Wokalistka zachwyca także perfekcyjnym i młodym wyglądem!

Teresa Werner skończyła 64 lata i zachwyca formą!
Teresa Werner skończyła 64 lata i zachwyca formą! Adam JankowskiReporter

Teresa Werner debiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", w którym śpiewała ponad 32 lata, będąc najdłużej występującą artystką!

Prywatnie Teresa Werner jest szczęśliwą żoną Wiesława, a z pierwszego małżeństwa ma córkę Joannę.

Teresa Werner zachwyca figurą i młodym wyglądem. Ale forma!

Teresa Werner od dłuższego już czasu aktywne działa w swoich mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwują ją już ponad 53 tysiące fanów. Wokalistka na bieżąco dzieli się z nimi fotkami zarówno ze sceny, jak i tymi bardziej prywatnymi.

64-letnia piosenkarka zachwyca młodym wyglądem i nienaganną figurą. Gdy w kwietniu tego roku podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji, nie mogli uwierzyć, że tak naprawdę jest już seniorką!

- "Cudowna pani jest", "Najpiękniejsza", "Śliczna", "Zachwyca pani każdego dnia", "Jak dwudziestka" - pisali.

Faktycznie, patrząc na zdjęcia Teresy Werner trudno uwierzyć, że ma już 64 lata. Na Instagramie zamieściła właśnie plan letniej trasy koncertowej, więc wszystko wskazuje na to, że wokalistka ani myśli o emeryturze. Tylko pozazdrościć imponującej formy!

Zobacz również:

„Demakijaż”: Czy Piotr Rubik jest typem zazdrośnika? Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas