Reklama

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Szymon Wydra to polski wokalista, gitarzysta i kompozytor, do którego jeszcze kilkanaście lat temu wzdychały rzesze fanek. Muzyk wciąż jest aktywny zawodowo. Obecnie spełnia się w roli męża i wychowuje dwójkę dzieci. Większość osób kojarzy Szymona Wydrę z długimi, czarnym włosami. Artysta jednak bardzo się zmienił. Jak dziś wygląda?

20 lat temu wszyscy o nim mówili. Jak potoczyła się kariera Szymona Wydry?

Szymon Wydra zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu muzycznego "Idol" (2002 rok). Wydra dotarł do finału zmagań i zajął zaszczytne trzecie miejsce. Mimo że nie wygrał talent show, jego kariera muzyczna szybko nabrała tempa. Muzyk koncertował wraz z zespołem Carpe Diem. Największymi przebojami grupy stały się utwory: "Życie jak poemat", "Gdzie jesteś dziś", "Do nieba nie chodzę" czy "Jak ja jej to powiem".

Szymon Wydra w przeszłości często pojawiał się jako gość w programach muzycznych. W ostatnich latach znacznie rzadziej widzimy go na ekranie. Nie oznacza to, że Wydra zaprzestał działań muzycznych. Nadal należy do zespołu Carpe Diem.

Reklama

Od czasu udziału Szymona  Wydry w programie "Idol" minęło 20 lat. Muzyk przez ten czas znacznie się zmienił. Niegdyś kojarzony był z długimi, bujnymi, czarnymi włosami i zarostem. Szymon Wydra wkrótce będzie obchodził 45 urodziny. Jak prezentuje się dziś?

Szymon Wydra: Tak wygląda dziś

Szymon Wydra jest mężem i ojcem dwójki dzieci. Muzyk jest dumny ze swoich pociech i chętnie chwali się ich osiągnięciami. W 2020 podczas rozmowy z prowadzącymi "Dzień dobry TVN" przyznał, że jego córka Simona jest niezwykle elokwentną osobą. Nastolatka pilnie się uczy, by w przyszłości dostać się do wymarzonej szkoły.

Syn Szymona Wydry ma obecnie sześć lat. Ryszard dopiero rozpoczyna edukację. 

Szymon Wydra już jakiś czas temu pozbył się długich włosów, które stanowiły jego znak rozpoznawczy. Muzyk mimo upływu czasu pozostaje wierny swojemu stylowi. Nadal gustuje w rockowej odzieży.

Szymon Wydra w rozmowach z mediami zaznacza, że nie żałuje tego, jak potoczyła się jego kariera. Muzyk z sentymentem patrzy w przeszłość.

***

Zobacz również: 

Często łapiesz infekcje? Przyczyną może być niedobór witaminy K

Trzy produkty, które podbijają cukier. Cukrzycy powinni na nie uważać

Dzień Świstaka 2022. Kiedy przyjdzie wiosna?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Idol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy