Reklama

Tess Holliday w odważnej sesji z rogami

Tess Holliday to najpopularniejsza modelka plus size na świecie. Gwiazda regularnie pojawia się na najważniejszych okładkach świata, jest aktywistką nurtu body positive i gwiazdą Instagrama, na którym obserwuje ją już ponad 2,4 miliona osób. Po ostatniej sesji Tess może być ich jeszcze więcej!

Tess Holliday rozpoczęła swoją karierę, gdy miała zaledwie 15 lat. Pojawiła się wtedy na castingu do agencji plus size, w której usłyszała, że wprawdzie ma piękną twarz i warunki, ale jest za niska i zbyt gruba, by móc liczyć na spektakularną karierę. Holliday przeniosła się więc do Seattle, gdzie przez dwa lata pracowała jako wizażystka, główna wizażystka, stylistka fryzur i dyrektor kreatywna na pokazach mody, ale nigdy nie zrezygnowała z marzeń. Wróciła do Missisipi i urodziła syna, by chwilę później wyruszyć do Seattle, a następnie do Los Angeles, gdzie jej kariera zaczęła się naprawdę rozwijać! 

Reklama

Rok 2011 był dla Tess przełomowy. W czerwcu została twarzą jednego z programów telewizyjnych i pojawiła się w reklamie, która była emitowana w całym kraju. Nakręciła także kampanię dla Benefit Cosmetics, współpracować z Davidem LaChapelle, pojawiła się w Vogue Italia i magazynie Nylon.

W styczniu 2015 roku londyńska agencja modelek Milk Model Management ogłosiła, że podpisała umowę z Tess, największą modelką plus size w swoim rozmiarze i wzroście. W maju Tess miała już swoją pierwszą, dużą sesję, pojawiła się na okładce "People", wystąpiła w kampanii H&M dotyczącej zrównoważonej mody u boku piosenkarza Iggy Popa, artysty Daniela Lismore, blogerki seksualnej Karley Sciortino i blogera Pardeep Singh Bahra i zagrała w kampanii kolekcji kapsułek Addition Elle na jesień 2015.

Od tego czasu Tess Holliday idzie jak burza. Regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, pojawia się na najważniejszych okładkach świata i, jak przekonują inne modelki plus size, inspiruje kobiety na całym świecie jako ikona nurtu body positive. 

Tess Holliday w odważnej sesji z rogami. Fani piszą: "Jesteś nieziemska"

Na Instagramie Tess Holliday pojawiły się właśnie efekty sesji zdjęciowej, które zachwyciły fanów. Modelka plus size pozuje na łóżku, pod wielkimi rogami byka w kusej bieliźnie. Tess ma na sobie czarny stanik i prześwitujące majtki, mocny makijaż i burzę loków. 

Fani momentalnie zasypali modelkę komplementami, pisząc, że jest w tej stylizacji boginią seksu. Zgadzacie się?

***
Zobacz również:

Emilia Komarnicka - Klynstra w odważnym wydaniu. Gdzie bielizna? 

Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Jest komentarz gwiazdy! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy