Tina Louise pozuje w seksownej bieliźnie. Fani piszą: "Nieziemska"

Tina Louise, australijska modelka, znana także m.in. ze związku z aktorem Brianem Austinem Greenem słynie z idealnej sylwetki, którą chętnie eksponuje w kusych strojach bikini i seksownej bieliźnie. Fani uwielbiają jej zmysłowe fotki, a te najnowsze dosłownie rozgrzały ich do czerwoności.

Tina Louise na tegorocznym festiwalu Coachella
Tina Louise na tegorocznym festiwalu CoachellaBackgrid/East NewsEast News

Tina Louise to modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już 2,6 miliona osób. Tina działa także poza mediami społecznościowymi - ma na koncie kilka okładek, m.in. dla magazynu Maxim oraz Zoo Weekly, a w wieku 25 lat otrzymała tytuł Najgorętszej Australijskiej Modelki Bikini. Obserwując karierę celebrytki można odnieść wrażenie, że teraz robi wszystko, by udowodnić, że zasłużyła na to miano.

Tina Louise słynie z perfekcyjnej sylwetki, którą chętnie eksponuje w kusych strojach, a seksownymi fotkami regularnie dzieli się ze swoimi wielbicielami.

Tina Louise kusi fanów w samej bieliźnie. Ale poza!

Tina Louise podzieliła się właśnie z fanami fotką, która jest efektem bardzo zmysłowej sesji. Modelka pozuje w białej, seksownej, bieliźnie i kusi fanów namiętnym spojrzeniem. Ci natychmiast zasypali ją komplementami:

- "Nieziemska", "Niesamowita", "Zawsze piękna", " Zabrakło mi słów", Jesteś po prostu perfekcyjna", "Idealny materiał na żonę" - piszą.

A co wy myślicie o najnowszej sesji Tiny? Robi wrażenie?

Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas