Reklama

Tina Louise znów kusi fanów. Tym razem w stroju Mikołajki!

Tina Louise, seksowna modelka i infuencerka postanowiła wprowadzić fanów w świąteczny nastrój i podzieliła się z nimi zdjęciem w stroju Mikołajki. Tina pozuje na tle choinki i pakuje prezenty, a fani zasypują ją komplementami!

Tina Louise to atrakcyjna, wytatuowana blondynka, która popularność zdobyła za sprawą związku z gwiazdą "Beverly Hills 90210", aktorem Brianem Austinem Greenem oraz skłonności do śmiałego eksponowania swoich kształtów w sieci. 

Tina, którą na Instagramie obserwuje już ponad 2,6 miliona fanów karierę rozpoczęła od sesji dla magazynów Maxim oraz Zoo Weekly, a w wieku 25 lat otrzymała tytuł Najgorętszej Australijskiej Modelki Bikini. Dziś modelka i influencerka ma 41 lat, ale wciąż zachwyca szczupłą figurą i imponującą formą. 

Tina Louise regularnie raczy fanów swoimi seksownymi fotkami. W jej mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć w kusych strojach bikini lub zmysłowej bieliźnie. Najnowsza fotka ponownie rozgrzała fanów do czerwoności!

Zobacz również: Marina Łuczenko szykuje się do Eurowizji 2023?

Reklama

Tina Louise przebrała się za Mikołajkę. Ale kształty!

Tina Louise poczuła już ducha świąt i postanowiła podzielić się nim z fanami... w swoim stylu. Atrakcyjna blondynka wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje na tle choinki, ubrana w seksowny zestaw - czerwono-zielony stanik oraz kusą spódniczkę. 

Fani natychmiast zasypali modelkę komplementami, pisząc:

- "Najsłodszy elf na świecie", "Kocham", "Jesteś wszystkim, czego chcę na święta", "Wow", "Już wiem, co chcę znaleźć pod swoją choinką" - piszą. 

A jak wam podoba się Tina w roli seksownego elfa?

Zobacz również: 

Kylian Mbappe spotykał się z modelką po korekcie płci. Oto, z kim teraz się związał
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy