Reklama

Wieści o żonie Harry'ego obiegły świat. Meghan Markle ma powód do świętowania

Meghan Markle znalazła się na liście laureatów tegorocznych nagród Gracie Awards przyznawanych przez fundację Alliance for Women in Media. Kapituła doceniła ją za podcast "Archetypes", który zadebiutował w serwisie Spotify latem zeszłego roku. "To wspólny sukces całego naszego zespołu i moich inspirujących gości" - powiedziała żona księcia Harry’ego w oświadczeniu.

Poznaliśmy nazwiska osób, do których powędrują w tym roku nagrody Gracie Awards. Przyznawane przez fundację Alliance for Women in Media statuetki to wyróżnienie dla twórców najlepszych programów informacyjnych i rozrywkowych oraz dla osób, którzy mają indywidualne osiągnięcia w dziedzinie telewizji i Internetu. Organizacja nagradza w ten sposób treści tworzone przez kobiety dla kobiet. W tym roku jedną z laureatek została Meghan Markle, która zdobyła cenne trofeum za swój podcast "Archetypes".

Ważny sukces Meghan Markle. Tak ją uhonorowali!

W podcaście, który zadebiutował w serwisie Spotify 23 sierpnia zeszłego roku, Meghan Markle przeprowadza rozmowy z zaproszonymi celebrytami, ekspertami i ludźmi ze świata kultury, sportu i nauki, by wraz z nimi analizować i obalać stereotypy na temat kobiet. 

Reklama

 - powiedziała żona księcia Harry’ego w świadczeniu opublikowanym na stronie internetowej fundacji Archewell.

Nagrody Gracie Awards powstały na cześć Gracie Allen, sześciokrotnie nominowanej do Emmy amerykańskiej aktorki znanej z filmów "Szkoła humoru" i "Kłopoty małej pani" oraz serialu komediowego "The George Burns and Gracie Allen Show". Motywem przewodnim tegorocznej edycji Gracie Awards jest "storytelling", czyli opowiadanie historii. 

"Postanowiliśmy wyróżnić narracje, które spełniają nie tylko funkcję informacyjną, ale też inspirują nas, urzekają i wzbogacają nasze rozumienie świata - tłumaczą organizatorzy. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się 23 maja w hotelu Four Seasons Beverly Wilshire w Los Angeles.

W gronie laureatek znalazły się także m.in. Christina Applegate, Amanda Seyfired, Tracee Ellis Ross, Faith Hill, Ava DuVernay i Danielle Monaro. Organizacja Alliance for Women in Media nagrodziła także programy "Today" i "The Drew Barrymore Show" oraz serial "Misja: Podstawówka". Z kolei serialowa antologia "Pierwsza dama", w której wystąpiły Viola Davis, Gillian Anderson i Michelle Pfeiffer, zdobyła nagrodę główną - Grand Award.

 - powiedziała w oświadczeniu Becky Brooks, prezes fundacji Alliance for Women in Media.

Zobacz również: 

Koronacja króla Karola odbędzie się bez gwiazd? Odmawiają jedna po drugiej 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy