Reklama

Reklama

Wiesława z "Sanatorium miłości" na plaży. Robi wrażenie!

Wiesława Kwiatek to bohaterka pierwszej edycji "Sanatorium miłości". 67-latka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji, na których bawi się razem ze swoimi koleżankami z popularnego programu TVP. Widać, że seniorki mają udany urlop!

Wiesława Kwiatek została zapamiętana przez widzów telewizji jako sympatyczna, charyzmatyczna bohaterka pierwszego sezonu znanego programu "Sanatorium miłości". Chociaż w Ustroniu ostatecznie nie udało jej się z nikim związać, widać, że po programie zostało jej sporo znajomości - przede wszystkim wartościowych przyjaźni z innymi paniami z show TVP.

Wiesia Kwiatek na wakacjach z koleżankami

Na instagramowym kanale pani Wiesławy mogliśmy zobaczyć ostatnio, że spędza ona wakacje razem z koleżankami z programu - Walentyną Kozioł, Janiną "Niną" Busk, Małgorzatą Zimmer, Teresą Wąsowicz i Joanną Tunney.

Cała ekipa pań z "Sanatorium miłości" zdecydowała się na wypoczynek w Mielnie.

Reklama

Widać, że seniorki bawią się doskonale i plażują w najlepsze w kurorcie nad Bałtykiem. Pani Wiesława pochwaliła się też swoimi stylizacjami w bikini - wygląda naprawdę wystrzałowo!

Komentatorzy na Instagramie również byli zachwyceni! Oto niektóre z nich - sami zobaczcie!

"Sanatorium miłości" to hit telewizji

"Sanatorium miłości" to popularne reality show, prowadzone przez Martę Manowską, emitowane przez TVP 1. Dwanaścioro uczestników - sześć kobiet i sześciu mężczyzn w wieku powyżej 60 lat przez trzy tygodnie mieszkają, poznają się i razem biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium (dotychczas było to sanatorium "Równica" w Ustroniu oraz sanatorium w Polanicy-Zdrój).

Dotychczas wyemitowano trzy sezony programu oraz trzy odcinki specjalne.

Przeczytaj też:

Ma 50 lat. Wygląda na 25

Szybkie desery bez pieczenia. Garść sprawdzonych przepisów

Agnieszka Dziekan ostro walczy o swoje. Na korytarzach TVP huczy od plotek o tym, jak dostała pracę!

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje