Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska kusi w kostiumie kąpielowym!

Wiktoria Gąsiewska postanowiła zmienić na chwilę otoczenie i wyleciała na krótkie wakacje do gorącego Dubaju. Aktorka wrzuciła do sieci kilka zdjęć, a do jednego z nich zapozowała nawet w kostiumie kąpielowym. Fani młodej gwiazdy nie kryli zachwytu jej wyglądem!

22-letnia Wiktoria Gąsiewska postanowiła pójść w ślady swojego byłego chłopaka, Adama Zdrójkowskiego, który niedawno wyleciał na egzotyczne na wakacje na Zanzibar.

Aktorka również zdecydowała się zmienić na jakiś czas otoczenie, by odpocząć po rozstaniu z Adamem, wybierając popularny wśród gwiazd kierunek — Dubaj. 

Podczas urlopu nie zapomina jednak o swoich fanach w mediach społecznościowych i stara się regularnie wrzucać na Instagram nowe posty. 

Najpierw zapozowała do fotek na szczycie najwyższego budynku świata, a po sesji w wieżowcu Burj Khalifa przyszłą pora na sesję zdjęciową w seksownym kostiumie kąpielowym.

Wiktoria Gąsiewska zachwyca figurą na wakacjach w Dubaju

Reklama

Wiktoria Gąsiewska pokazała się na zdjęciach bez makijażu, w obcisłym łososiowym kostiumie kąpielowym na tle dubajskich palm i plaży. 

Gwiazda "Rodzinki.pl" wyglądała naprawdę seksownie, co zresztą nie uszło uwadze jej fanów, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

"Wow", "przepiękna" - pisali followersi, będąc pod wrażeniem urody Wiktorii Gąsiewskiej

Czytaj również:

Sławomir i Kajra już tego nie ukrywają! 

Krzysztof Jackowski jest przerażony. Polacy będą uciekać!

Elżbieta Witek postawiła na swoim

Conchita Wurst. Jak wygląda dziś? 

Zobacz także:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy