Reklama

Wojciechowska zareagowała na wpis Kossakowskiego. Ale afera!

W ciągu ostatnich dni jednym z najgorętszych tematów jest rozstanie Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim. Jak się okazuje, sami zainteresowani dodatkowo zaogniają atmosferę, podsycając temat poprzez wstawianie postów i ich wzajemne komentowanie.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się w 2018 roku, a zaręczyli się rok później. Ich ślub miał miejsce jesienią ubiegłego roku i para zdążyła podbić serca polskiego show-biznesu. 

Niestety, kilka dni temu media obiegła informacja o ich rozstaniu. Dzień później Martyna Wojciechowska oficjalnie potwierdziła informację, że ich małżeństwo rozpadło się zaledwie po kilku miesiącach od jego zawarcia.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzają informację o rozstaniu

"Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem" (pisownia oryginalna) - tak zaczyna się post, który w piątkowy wieczór na swoim Instagramie opublikował Przemysław Kossakowski.

Reklama

Dzień wcześniej Martyna Wojciechowska również odniosła się do rozstania prosząc obserwatorów o uszanowanie ich prywatności.

Komentarz Martyny Wojciechowskiej zaognił atmosferę

Kiedy nadeszła kolej Przemka, by odnieść się do zaistniałej sytuacji, znowu miał miejsce niezwykle emocjonalny i poruszający wpis. 


- napisał podróżnik.

Komentarzem, który przykuł szczególną uwagę, był ten autorstwa Lidii Kazen, dyrektor programowej TTV, która zaproponowała Przemysławowi programu "Down the road. Zespół w trasie". 

- napisała Lidia Kazen, która jeszcze kilka miesięcy temu podobno bawiła się na ślubie podróżników, a prywatnie pozostaje w przyjaźni z Martyną Wojciechowską.

Nie trzeba było długo czekać i sama Martyna Wojciechowska poczuła się wywołana do tablicy.

- odpowiedziała Wojciechowska Lidii Kazen.

Jak myślicie, czy to dopiero początek medialnego rozstania?

Zobacz również:

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z Przemysławem Kossakowskim

Niespodziewane rozstania polskiego show-biznesu

     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy