Xavier Wiśniewski o bankructwie ojca. „Każdemu może się zdarzyć”

Xavier Wiśniewski, najstarszy syn Michała Wiśniewskiego i Marty Mandaryny Wiśniewskiej, jest już dorosły! Nastolatek poszedł w ślady rodziców i zajmuje się muzyką. Xavier próbuje swoich sił jako raper, niedawno premierę miał jego nowy kawałek. Jak się okazuje, nastolatek zapłacił za realizację teledysku z własnych pieniędzy. W rozmowie z mediami zdradził, co myśli o bankructwie ojca.

Xavier Wiśniewski wypowiedział się o bankructwie ojca
Xavier Wiśniewski wypowiedział się o bankructwie ojcaJustyna Rojek/Dzien Dobry TVNEast News

Xavier Wiśniewski to najstarszy z pięciorga dzieci Michała Wiśniewskiego. Chłopak odziedziczył po rodzicach zamiłowanie do muzyki. Nagrywa hip-hop, występując pod pseudonimem Wisniv.

Syn Michała Wiśniewskiego jest szczęśliwe zakochany. Chłopak od kilku miesięcy spotyka się z młodszą siostrą polskiego aktora i rapera Sebastiana Fabijańskiego, Weroniką Fabijańską. 19-latek ceni niezależności. Mimo młodego  wieku nie mieszka już z żadnym z rodziców. Pracuje na swoje utrzymanie w jednym z warszawskich bistro.

Xavier Wiśniewski rozsądnie podchodzi do wydatków

Xavier Wiśniewski podczas rozmowy z dziennikarką portalu Jastrząb Post wyznał, że należy do oszczędnych osób. 19-latka nie cieszy bezsensowne trwonienie pieniędzy. To, co zarobi, zazwyczaj odkłada. Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego sfinansował swój najnowszy teledysk! Zaznaczył, że było to dla niego niezwykle cenne doświadczenie.

Odkładam pieniądze, za każdym razem, jak je zarabiam. Akurat uzbierałem ich na tyle dużo, że faktycznie mogłem sobie ten teledysk sprezentować. Cieszę się, że poszedłem do pracy właśnie dlatego, że mogę sobie pozwolić na takie rzeczy.

Jak Xavier Wiśniewski ocenia przeszłość Michała Wiśniewskiego? "Wyciągnął lekcję"

Postawa 19-latka jest godna podziwu! Xavier Wiśniewski wydaje się wyjątkowo rozsądny. Zarządzania finansami raczej nie mógł nauczyć się, spoglądając na poczynania ojca. Michał Wiśniewski w przeszłości słynął z rozrzutności. W rozmowach z mediami gwiazdor przyznał, że w ciągu 10 lat swojej kariery roztrwonił 35 milionów złotych! Co na temat kłopotów finansowych ojca uważa najstarszy syn?

On wyciągnął z tego lekcję. Nie dość, że rozsądniej zarządza dzisiaj tymi pieniędzmi, to w ogóle go to wzbogaciło życiowo w tym wszystkim. Czy to mnie zaskoczyło? Każdemu może się zdarzyć.

Xavier Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że bankructwo ojca sporo go nauczyło. Wiśniewski wiele zrozumiał i obecnie prowadzi znacznie skromniejsze życie.  19-latek nie ocenia go i wspiera w nowych projektach.

On te pieniądze także przekazywał, pożyczał i ludzie nie oddawali. Bywa różnie. To nie jest tak zero-jedynkowo, że on je roztrwonił. Zdarzyło się. Dzisiaj żyje normalnie i myślę, że to jest najważniejsze w tym wszystkim.
Michał Wiśniewski w 2003 roku wyprodukował program "Jestem jaki jestem"
Michał Wiśniewski w 2003 roku wyprodukował program "Jestem jaki jestem"JAN SEIDEL/REPORTERReporter

***
Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Kim są nowe mieszkanki Wyspy Miłości?POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas