Reklama

Xavier Wiśniewski o bankructwie ojca. „Każdemu może się zdarzyć”

Xavier Wiśniewski, najstarszy syn Michała Wiśniewskiego i Marty Mandaryny Wiśniewskiej, jest już dorosły! Nastolatek poszedł w ślady rodziców i zajmuje się muzyką. Xavier próbuje swoich sił jako raper, niedawno premierę miał jego nowy kawałek. Jak się okazuje, nastolatek zapłacił za realizację teledysku z własnych pieniędzy. W rozmowie z mediami zdradził, co myśli o bankructwie ojca.

Xavier Wiśniewski to najstarszy z pięciorga dzieci Michała Wiśniewskiego. Chłopak odziedziczył po rodzicach zamiłowanie do muzyki. Nagrywa hip-hop, występując pod pseudonimem Wisniv.

Syn Michała Wiśniewskiego jest szczęśliwe zakochany. Chłopak od kilku miesięcy spotyka się z młodszą siostrą polskiego aktora i rapera Sebastiana Fabijańskiego, Weroniką Fabijańską. 19-latek ceni niezależności. Mimo młodego  wieku nie mieszka już z żadnym z rodziców. Pracuje na swoje utrzymanie w jednym z warszawskich bistro.

Xavier Wiśniewski rozsądnie podchodzi do wydatków

Xavier Wiśniewski podczas rozmowy z dziennikarką portalu Jastrząb Post wyznał, że należy do oszczędnych osób. 19-latka nie cieszy bezsensowne trwonienie pieniędzy. To, co zarobi, zazwyczaj odkłada. Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego sfinansował swój najnowszy teledysk! Zaznaczył, że było to dla niego niezwykle cenne doświadczenie.

Jak Xavier Wiśniewski ocenia przeszłość Michała Wiśniewskiego? "Wyciągnął lekcję"

Reklama

Postawa 19-latka jest godna podziwu! Xavier Wiśniewski wydaje się wyjątkowo rozsądny. Zarządzania finansami raczej nie mógł nauczyć się, spoglądając na poczynania ojca. Michał Wiśniewski w przeszłości słynął z rozrzutności. W rozmowach z mediami gwiazdor przyznał, że w ciągu 10 lat swojej kariery roztrwonił 35 milionów złotych! Co na temat kłopotów finansowych ojca uważa najstarszy syn?

Xavier Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że bankructwo ojca sporo go nauczyło. Wiśniewski wiele zrozumiał i obecnie prowadzi znacznie skromniejsze życie.  19-latek nie ocenia go i wspiera w nowych projektach.

***
Zobacz również:

Agnieszka Kotońska schudła 30 kg! Pomógł jej ten przepis

Jennifer Lopez dostała nagrodę Ikony Roku podczas gali Icon Award

Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty internautów. Poszło o zupę dla uchodźców

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xavier Wiśniewski | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy