Reklama

Reklama

Xavier Wiśniewski rzucił studia. Teraz jego priorytetem jest niezależność

Syn Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej, Xavier, podzielił się ostatnio z mediami informacją dotyczącą jego studiów. Chłopak postanowił z nich zrezygnować i skupić się na zupełnie innych rzeczach. Jak zareagowali jego sławni rodzice?

Xavier Wiśniewski, syn Michała Wiśniewskiego z drugiego małżeństwa z Mandaryną przyznał ostatnio, że postanowił rzucić studia. 19-latek wybrał się na dziennikarstwo, jednak w styczniu zrezygnował ze studiów.

Jaki był powód rzucenia studiów przez Xaviera Wiśniewskiego?

Xavier Wiśniewski przyznał, że w obecnej chwili priorytetem dla niego jest wolność i niezależność. Wraz z rzuceniem studiów chłopak postanowił wyprowadzić się z domu rodzinnego, w którym mieszkał ze swoją mamą i młodszą siostrą Fabienne.

Jednocześnie podjął pracę w jednym z warszawskich lokali gastronomicznych, dorabia również, pomagając swoim rodzicom w organizacji ich koncertów. 

Reklama

Chłopak studiował zaocznie. Co ważne, dodał, że ma zamiar wrócić na studia, ale póki co nie jest to dla niego odpowiedni moment.

Jak na decyzję syna zareagowali Michał i Marta Wiśniewscy?

W związku dość radykalną decyzją chłopaka pojawia się pytanie, jak na rezygnację ze studiów zareagowali jego rodzice. Xavier zdradził, co powiedzieli, gdy podzielił się z nimi swoją decyzją.

Co sądzicie o decyzji Xaviera Wiśniewskiego?

***
Zobacz również:

Agnieszka Kotońska schudła 30 kg! Pomógł jej ten przepis

Jennifer Lopez dostała nagrodę Ikony Roku podczas gali Icon Award

Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty internautów. Poszło o zupę dla uchodźców

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xavier Wiśniewski | Michał Wiśniewski | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy