Za stara na bikini? Gwiazda "Słonecznego patrolu" odpowiada hejterom!

Donna D'Errico, modelka i aktorka, znana głównie z kultowego serialu "Słoneczny patrol" postanowiła odpowiedzieć hejterom, którzy zarzucili jej, że jest już za stara na sesje w bikini. 54 -letnia aktorka wrzuciła więc kolejną, gorącą fotkę i dodała mocny wpis!

Donna D'Errico
Donna D'ErricoFaceToFace/REPORTEREast News

Donna D'Errico, słynna ratowniczka z serialu "Słoneczny patrol" skończyła niedawno 54 lata, ale doskonale czuje się w swoim ciele. Aktorka i modelka regularnie wrzuca na Instagrama fotki w kusych strojach bikini i bieliźnie, nie przejmując się krytyką. Niedawno hejterzy zarzucili jej, że jest już za stara na takie sesje, a ona postanowiła im odpowiedzieć!

Donna D'Errico odpowiada hejterom. Nie czuje się "za stara na bikini"!

Gwiazda "Słonecznego patrolu" wrzuciła zdjęcie w kusymi bikini ze stringami i napisała:

Sporo kobiet skarżyło się na wideo z 4 lipca w czerwono-biało-niebieskim bikini, ponieważ uważały, że jestem „bardziej z klasą” i „za stara, by nosić bikini” oraz, co lubię, „zdesperowana”. Powiem wam coś, co może was zaskoczyć. Właściwie mogę nosić i robić dosłownie wszystko, na co mam ochotę. Oto ja w bikini, kucająca na stoliku do kawy

- wyjaśniła.

Wierni fani gwiazdy szybko odpowiedzieli, trzymając w większości jej stronę i okazując jej wsparcie;

- „Kobiety powinny wspierać inne kobiety, a nie je niszczyć! Noś to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa. Wyglądasz niesamowicie, „Jeeeez, ludzie naprawdę są porąbani. Jesteś absolutnie wspaniała - piszą.

Donna D'Errico już kilkukrotnie wspominała, że drażnią ją komentarze dotyczące wieku oraz komplementy w stylu "wygląda świetnie, jak na swój wiek". Uważa bowiem, że nie są one do końca pochlebne.

Nie jest miło słyszeć, jak ktoś mówi:„ Wyglądasz świetnie jak na swój wiek” lub "Nadal wyglądasz niesamowicie”. Dlaczego po prostu nie powiedzieć: "Wow, wyglądasz niesamowicie" i po prostu pójść dalej? Myślę, że krytykowanie kobiet na podstawie ich wieku jest niesprawiedliwe. Mężczyźni nie podlegają takiej samej kontroli i nie sądzę, żeby im się to podobało. Ale wiem, że to nie zniknie, ponieważ jest częścią naszej kultury

- wyjaśniła.

Donna D'Errico: Biografia

Donna D’Errico urodziła się 30 marca 1968 roku w Dothan w stanie Alabama w USA. W serialu "Słoneczny patrol" zadebiutowała w 1996 roku, gdzie przez dwa lata wcielała się w rolę pięknej ratowniczki i modelki Playboy'a - Donny Marco. Po odejściu z serialu aktorka wystąpiła jeszcze w kilku filmach, na dużym ekranie można było ją ostatnio podziwiać w 2019 roku.

Prywatnie Donna była przez 11 lat żoną muzyka grupy Motley Crue - Nikkiego Sixxa. Para rozwiodła się w 2007 roku, mają dorosłą córkę. Aktorka wychowuje również adoptowanego syna.

Kobiety w kinie i teatrze - nadal mają pod górkę? Katarzyna Dąbrowska w podcaście video "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas