Reklama

Reklama

Żebrowska naśladuje Lewandowską. Żona piłkarza zabrała głos

Aleksandra Żebrowska znana jest z nietypowego i uwielbianego przez sporą część fanów poczucia humoru. Jej konto na Instagramie obfituje w zdjęcia, na których w zabawny sposób pokazuje swoje codzienne życie. Nie stosuje filtrów, a pokazuje 100-procentową siebie - najczęściej bez makijażu, w domowych pieleszach - i to fani cienią w niej najbardziej. Teraz udostępniła coś, co rozbawiło internautów do łez.

Aleksandra Żebrowska od 2009 roku jest żoną znanego polskiego aktora - Michała Żebrowskiego. Para doczekała się już czwórki dzieci: najstarszy z nich, Franciszek, urodził się w 2010 roku. Trzy lata później na świat przyszedł Henryk, zaś w 2020 roku pojawił się Feliks. Żebrowscy pragnęli mieć też córkę i to marzenie spełniło się w tym roku - w lipcu powitali bowiem na świecie czwartą pociechę.

Aleksandra Żebrowska jest aktywna w mediach społecznościowych, a ogromne zasięgi (obserwuje ją na Instagramie 331 tys. osób) sprawiły, że stała się także polską influencerką. Ponadto jest dumną właścicielką marki „Francis&Henry”, produkującej odzież ciążową i do karmienia piersią. 

Reklama

Czytaj też: Żebrowska pokazała swoje ciało po porodzie i jak karmi piersią w windzie

Żebrowska ceniona jest przede wszystkim za to, że chętnie porusza tematy tabu i pokazuje życie bez filtrów! Niejednokrotnie widzieliśmy na jej Instagramie zdjęcia, które obrazują jak trudne są realia posiadania dzieci. Propaguje też karmienia piersią, a zdjęcia obrazujące ten wyjątkowy stan publikowała już wiele razy. Obserwatorzy podziwiają nie tylko jej dystans do siebie, niepowtarzalny styl ale również specyficzne poczucie humoru. 

Czytaj także: Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Żebrowska udaje Lewandowską. Żona piłkarza zabrała głos

Żebrowska nie przejmuje się dodatkowymi kilogramami po ciąży, czy wystającym brzuszkiem. Ostatnio w żartobliwy sposób odpowiedziała na zachowanie Anny Lewandowskiej, która to pokazała w mediach społecznościowych zmysłowy taniec z gwizdkiem podczas swoich 34-urodzin.

Czytaj więcej: Anna Lewandowska dała czadu. Jej zmysłowy taniec w klubie robi furorę

Wysportowana żona Roberta Lewandowskiego, w szampańskim nastroju wyginała swoje umięśnione ciało, a w ramach żartów jednocześnie gwizdała. Na zamieszczonym filmiku widać gołym okiem mięśnie na brzuchu polskiej sportsmenki. Żebrowska postanowiła teraz zrobić to samo - jednak w swoim stylu. 

Na filmiku zamieszczonym na Instagramie widzimy jej pociążowy brzuszek, którego celebrytka w ogóle się nie wstydzi. Pokazała tym samym po raz kolejny, że ma do siebie ogromny dystans. Dodała też opis:

Co więcej, Anna Lewandowska odpisała Żebrowskiej w komentarzu.

Fani są zachwyceni poczuciem humoru świeżo upieczonej mamy, czego dowodem są liczne komentarze. Post rozbawił również polskie celebrytki m.in. Joannę Opozdę, Zosię Zborowską czy Magdę Mołek.

A jak Wam podoba się takie "luzackie" podejście do codzienności?  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy