Reklama

Reklama

Zofia Zborowska po porodzie olśniewa w nowej fryzurze!

Zofia Zborowska jest polską aktorką, córką wybitnych artystów Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej oraz żoną świetnego siatkarza Andrzeja Wrony. Kilka miesięcy temu urodziła córkę Nadzieję. Teraz poznaje uroki i trudy macierzyństwa, jednak nie zapomina także o sobie.

Zofia Zborowska. Fryzura

Zofia Zborowska wstawiła na Instagrama nowe zdjęcie, na którym widzimy ją w nowej fryzurze. Aktorka pozuje na nim z wyprostowanymi, rozpuszczonymi włosami w kolorze piaskowego blondu - w takim wydaniu wygląda naprawdę świetnie!

Kobieta przez długi czas była blondynką, jednak gdy zaszła w ciążę, postanowiła dać włosom trochę odpocząć i wrócić do swojego naturalnego koloru, czyli brązu. Po porodzie Zborowska jednak szybko zatęskniła za jasnym odcieniem i ponownie postawiła na blond.

Zofia Zborowska. Dziecko

Kilka miesięcy temu aktorka została mamą - urodziła córeczkę Nadzieję. Od tego czasu dzieli się na Instagramie swoimi perypetiami związanymi z macierzyństwem. Kobieta pokazuje zarówno jego pozytywne strony, jak i te mniej radosne.

Reklama

Pod ostatnim zdjęciem Zofia zażartowała, że jej piękną fryzurę z pewnością doceni córeczka, która będzie miała co szarpać i wyrywać. Aktorka jest znana z poczucia humoru, dystansu do samej siebie, a także promowania ciałopozytywności.

Zofia Zborowska. Kim jest?

Zofia Zborowska ma 34 lata i pochodzi ze znanej aktorskiej rodziny. Jej rodzicami są Wiktor Zborowski i Maria Winiarska. Ma także siostrę Hannę. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Brała udział w 4. edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajęła drugie miejsce.

W 2019 roku aktorka wzięła ślub ze znanym siatkarzem, mistrzem świata Andrzejem Wroną. W sierpniu ubiegłego roku parze urodziła się córeczka Nadzieja. Wspólnie wychowują również adoptowaną ze schroniska suczkę Wiesię.

Czytaj więcej:

Zofia Zborowska-Wrona szczerze o poronieniu i zagrożonej ciąży. "Nie było łez wzruszenia"

Hanna Zborowska-Neves zabrała ukochanego do Polski na święta!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | fryzury gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje