Reklama

Reklama

Zofia Zborowska urodziła! Pokazała zdjęcie po porodzie!

Zofia Zborowska urodziła - na tę wiadomość czekali wszyscy fani aktorki. Świeżo upieczona mama pochwaliła się właśnie zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Okazuje się, że mała Nadzieja jest już tydzień na świecie!

Zofia Zborowska urodziła!

 Zofia Zborowska urodziła, czym pochwaliła się tydzień po szczęśliwym rozwiązaniu w swoich mediach społecznościowych. W marcu 2021 roku zaskoczyła fanów wiadomością, że wraz z mężem spodziewa się dziecka. 

Teraz szczęśliwi rodzice już cieszą się maleństwem, które jest już z nimi. Gwiazda opublikowała zdjęcie, które zostało wykonane niedługo po porodzie i dodała od siebie kilka słów na temat przyjścia na świat córki. 

W komentarzach posypały się gratulacje dla pięknej mamy i dumnego ojca. Para postanowiła zatrzymać te wyjątkowe chwile tylko dla siebie i jest to powód późniejszego powiadomienia fanów o radosnym wydarzeniu. 

Aktorka w 2019 roku została żoną sportowca Andrzeja Wrony. Para jest bardzo szczęśliwa i regularnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Reklama

Od czasu ogłoszenia ciąży Zofia Zborowska nie stroniła od Instagrama, a wręcz przeciwnie, regularnie dzieliła się ze swoimi followersami uroczymi zdjęciami z sesji zdjęciowych, do których gwiazda pozowała z brzuszkiem. 

Teraz Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wreszcie mogą odetchnąć z ulgą, bo ich dziecko przyszło już na świat. Przed aktorką i popularnym sportowcem najtrudniejsze wyzwanie w życiu — będą mieli okazję sprawdzić się w roli rodziców. 

Aktorka już zaczęła pokazywać prawdziwy obraz macierzyństwa na swoim profilu w mediach społecznościowych. Gwiazda stosuje okłady z kapusty na piersi podczas karmienia. 

To stary i sprawdzony sposób, który często wybierają świeżo upieczone mamy, by walczyć z zapaleniem piersi, czy bolesnością podczas pierwszych dni karmień. 

To właśnie takim krótkim nagraniem, gdzie przykłada liście kapusty do dekoltu, pochwaliła się w swoich mediach. 

Kim jest Zofia Zborowska?

Zofia Zborowska jest córką popularnego artysty Wiktora Zborowskiego. 

W tym przypadku córka poszła w ślady ojca i również związała swoje życie z aktorstwem. Zyskała popularność za sprawą produkcji TVP "Barwy Szczęścia", w której wcieliła się w rolę Anety, jednak można zobaczyć ją nie tylko na małym ekranie. Zofia Zborowska zajmuje się również dubbingiem i gra w teatrze.

***

Zobacz również: 

Zofia Zborowska nie planuje się zaszczepić na koronawirusa! Wyjaśniła dlaczego


Zofia Zborowska opublikowała poruszający wpis! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje