Domowe i rodzinne Kozy w roku kochającego wolność Konia będą postawione w sytuacjach, których odrobinę się obawiają. Nagle może się okazać, że gdzieś znikają krępujące was więzy i zostaje wam podarowana przestrzeń, z którą nie bardzo będziecie wiedzieli co zrobić.

Tempo zmian przyprawi Was o zawrót głowy. Możecie stracić swoje poczucie bezpieczeństwa i podejmować decyzje, które ze zdrowym rozsądkiem nie będą miały nic wspólnego. Twoim udziałem Kozo będą dylematy, które miałaś już za rozstrzygnięte. Kwestie z przeszłości, których się obawiałaś po raz kolejny wejdą na wokandę.

Zdrowie

Ze zdrowiem niestety niespokojnie. Wasze serce i układ krążenia będzie sprawiać nieprzyjemne niespodzianki. To wszystko wina stresu i niepoukładanych relacji z innymi ludźmi. Jeżeli nie chcesz zbyt szybko wylądować u kardiologa zapewnij sobie spokój wewnętrzny i podejmuj decyzje zgodnie z wyborami twojego serca.

Praca i finanse

W sprawach pracy na szczęście stabilnie. Możecie liczyć na ciągłość zatrudnienia i środki finansowe, które będą się pojawiały regularnie i bez przeszkód. Z łatwością odnajdziesz się w nowych inwestycjach, które w tym roku będą dla ciebie korzystne.

Miłość

Nadszedł czas robienie sobie rachunku sumienia i podsumowywania relacji. Jeżeli nadal was coś łączy, przetrwacie ten kryzys. Unikajcie rzucania się z jednego związku w drugi, bo spadniecie z deszczu pod rynnę. Jeżeli w roku Konia zakończy się wasza toksyczna relacja, dajcie sobie czas na odetchnięcie z ulgą i szukajcie nowego partnera dopiero jesienią...

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika