Reklama

Aida Kosojan-Przybysz wraca z nowym przesłaniem. Skierowała ważne słowa do Polaków

Jesień to czas wyciszenia i kontemplacji. Melancholijna aura tej pory roku zainspirowała Aidę Kosojan-Przybysz do podzielenia się z fanami swoimi przemyśleniami. "Jesień oczyszcza, to dobry czas na odpuszczenie i zrozumienie."

Aida Kosojan-Przybysz: Wizjonerka i inspiratorka

Aida Kosojan-Przybysz z pochodzenia jest Ormianką. Urodziła się w Gruzji, jednak od lat mieszka i pracuje w Polsce. Znana jest jako jedna z najpopularniejszych polskich wizjonerek. Twierdzi, że swój dar widzenia odziedziczyła po babce, a w jej rodzinie przypada on każdej najstarszej córce, lecz ujawnia się, w co drugim pokoleniu. 

Aida komunikuje się z odbiorcami za pomocą mediów społecznościowych. Oprócz nowych wizji i przepowiedni dzieli się przede wszystkim swoimi refleksjami, które mają cel motywacyjny. Jej obecna działalność skupia się na rozwoju osobistym i duchowym. 

Reklama

W najnowszym Instagramowym poście podzieliła się refleksją na temat odpuszczania i szukania harmonii w życiu.

Zobacz również: Aida nie ma cienia wątpliwości. Wróżka zwróciła się do Polaków z gorącym apelem

Jesienna aura to idealna pora na zmiany. "Zrzuć z siebie ciężkie emocje, niech odlecą z wiatrem w jesiennym słońcu"

Tegoroczna jesień rozpieszcza nas promieniami słońca, które jeszcze bardziej uwydatniają złociste kolory liści drzew. Złota polska jesień trwa, jednak w atmosferze coraz mocniej czuć nadchodzący szary listopad. Mimo że okres ten niekiedy wprawia nas w melancholijny nastrój, wróżka Aida jest zdania, że jesień oczyszcza i pozwala nam pozbyć się negatywnych emocji. - Oddaj swoje smutki i tęsknoty, jak opadające liście. Zrzuć z siebie ciężkie emocje, niech odlecą z wiatrem w jesiennym słońcu, niech rozpłyną się z jesienną mgłą. Jesień oczyszcza, to dobry czas na odpuszczenie i zrozumienie. Jesteśmy częścią natury, żyjmy z nią w pełnej harmonii - napisała Aida Kosojan-Przybysz.

W poście odwołała się również do stresu, który wraz ze zmęczeniem i brakiem motywacji intensywniej odczuwamy jesienią. Aida apeluje do odbiorców, aby w tym okresie postawili więc pierwszy krok na drodze ku wewnętrznej harmonii i wyzbyli się stresu. Opadające z drzewa liście przypominają nam o tym, że wszystko przemija, a umiejętność odpuszczania jest kluczem do znalezienia balansu w życiu.  - Obserwuj i wsłuchuj się w siebie. Emocje, uczucia, ból, radość, euforia, smutek to sygnały naszego ciała, duszy, umysłu. Odczytuj je, przyjrzyj się im, zrozum, przytul i puść. Myśl dobrze. Żyj dobrze. Życz dobrze - czytamy na Instagramie. 

Zobacz również: Tym osobom wróżka Aida wieszczy szczęśliwe życie. Wskazała konkretne cechy

Fani dziękują Aidzie Kosojan-Przybysz. "Idę naprzód" - piszą

Posty wizjonerki zawsze cieszą się dużą popularnością. Również i tym razem fani bardzo ciepło przyjęli jej słowa. Pod postem Aidy pojawiło się wiele komentarzy:

"Na Dziś Te Słowa bardzo potrzebne", "Tych słów dzisiaj potrzebowałam, dziękuję, idę naprzód", "Jak pięknie to Pani ujęła" - pisali fani w komentarzach. 

Zobacz również: Poruszające słowa wizjonerki Aidy. Dotyczą konkretnego dnia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy