Co wydarzy się 5 stycznia? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku

Horoskop dzienny dla każdego znaku zodiaku na 5 stycznia przygotowała wróżka Aira. Sprawdź, co przyniesie los.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - BARAN

Będziesz dziś miał, Baranie, bardzo dobry humor, który udzieli się też innym osobom wokół Ciebie. Będziesz sypał żartami jak z rękawa, tym samym dzień będzie radosny. Praca przebiegać będzie również w miłej atmosferze a o to przecież chodzi, by miło było. Wieczorem zaś musisz sporo czasu poświęcić swoim domownikom, gdyż wywiązać się musisz z danej im obietnicy. Nie możesz ich zawieść, oni cierpliwie na Ciebie czekają.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - BYK

Dzień możesz zaliczyć do interesujących wtedy, kiedy nie pozwolisz innym, by decydowali za Ciebie w sprawach dotyczących pracy. Sam musisz tak podjąć decyzje, by udało Ci się rozwiązać problem bez udziału osób trzecich. Dzięki temu zrobisz miejsce na nowe przedsięwzięcie, a wszystko to zawdzięczać będziesz tylko sobie samemu. Wieczór możesz spokojnie zaplanować ze swoją drugą połową. Wspólna kolacja to bardzo dobry pomysł. Od czegoś w końcu trzeba zacząć.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - RAK

Staniesz dziś przed zadaniem, które będzie wymagało od Ciebie skrupulatności oraz determinacji w działaniu. Poczujesz chęć bycia sprawiedliwym i będziesz chciał wytknąć komuś jego błędy. To postawa godna naśladowania, ale wszystko ma swoją cenę. Musisz zrobić to z odpowiednim nastawieniem i z poszanowaniem tej osoby. Nie ma co na siłę psuć dobrej atmosfery tylko dlatego, że komuś wytknęło się jego błędy. Wszystko rób z umiarem oraz szacunkiem do drugiej osoby.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - LEW

Będzie dziś Tobie trochę smutno i odczuwać będziesz też trochę żal, taki bliżej nie sprecyzowany. Po prostu przyznaj się przed sobą, że potrzebujesz więcej troski oraz opieki a nawet samej czułości. Nie wstydź się  mówić o tym głośno, zwłaszcza swojemu partnerowi. Gdy on dowie się co i jak, wyjdzie na przeciw Twoim oczekiwaniom. Możesz spodziewać się też słodkiej niespodzianki. Nic tak nie poprawia nastroju jak słodkości darowane prosto z serca. Doceń to.

Horoskop
Horoskop 123RF/PICSEL

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - PANNA

Wszelkie rodzinne sprawy i ich załatwianie przełożysz na inny termin. Okaże się bowiem, że Twoi przyjaciele wymagają natychmiastowej interwencji. Służyć będziesz im dobrą radą oraz wszelką możliwą pomocą. Dobrze, że mogą liczyć właśnie na Ciebie w każdej możliwej sytuacji. Po zapanowaniu nad problemami cieszyć się będziecie swoim wzajemnym towarzystwem a Twoja bohaterska postawa będzie jeszcze długo komentowana w towarzystwie.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - WAGA

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - SKORPION

Skupisz się dziś na sprawach, które nie są zbytnio ryzykowne i nie przyniosą strat, zwłaszcza tych finansowych. Natomiast bardzo, skupisz się dziś na swoich marzeniach i wszelkich wyobrażeniach, które skłonią Ciebie do refleksji, co znów pozwoli na wygenerowanie ciekawych pomysłów, które to mogą być przydatne w Twojej codziennej zawodowej karierze. Nie blokuj zatem swojej intuicji, niech podpowiada Ci jak najwięcej a Ty zbieraj pomysły i zapisuj je, gdyż nigdy nie wiesz, kiedy znów będziesz mógł ich użyć w codziennej pracy.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - STRZELEC

Będziesz dziś od rana w dobrej kondycji psychicznej. To pozwoli Ci na realizację wielu zadań, które wymagają skupienia i zaangażowania. Staraj się tylko panować nad słowami, które wypowiadasz do innych gdyż nie każdy zrozumie Twoje żarty i wydawać się jemu będzie, że chcesz go zwyczajnie obrazić a intencje przecież były zupełnie inne. Czasami nie warto przy pewnych osobach sie odzywać, bo mogą sobie pomyśleć nie to co powinny i awantura gotowa, która nikomu nie jest potrzebna.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - KOZIOROŻEC

Twoja rodzina będzie mogła dziś na Ciebie liczyć. Warto jednak słuchać tego co mają do powiedzenia, by odpowiednio dostosować udzielanie im pomocy. Czasami błędy w komunikacji mogą więcej zrobić szkód niż pożytku. Staraj się nikogo nie pouczać, jeśli już ktoś zwierzy się Tobie ze swoich sekretów i co najważniejsze, nie krytykuj czyjegoś postępowania, w końcu każdy ma prawo do popełniania błędów, dobrze też, że potrafi się do nich przyznać przed swoimi bliskimi.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - WODNIK

Masz szanse dziś zjednać sobie nowych sojuszników w pracy a poza nią masz szansę zyskać nowych przyjaciół. Wiele Twoich pomysłów spotka się z uznaniem wśród współpracowników. Nowi przyjaciele znów będą pod wrażeniem Twojej erudycji oraz władania słowem, które będzie dla wielu z nich bardzo kojące i potrzebne. Po pracy uważaj na robienie zakupów w Internecie. Tam nie widać, ile się wydaje a możesz przesadzić z zakupową euforią i wydać więcej, niż było w planach.

Horoskop dzienny na 5 stycznia 2023 r. - RYBY

Czeka dziś bardzo udany dzień. W pracy nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć dobry humor. Wszystkie zadania zostaną dobrze wykonane. Po pracy, w domu również, prawidłowo wywiążesz się z domowych obowiązków. Cała rodzina będzie pod wrażeniem, podziękowaniom nie będzie końca, nie będzie się miała też do czego przyczepić co Ty, droga Rybo, skrzętnie wykorzystasz do tego, by wymknąć się z przyjaciółmi na miasto na szybkiego drinka. Miłej zabawy.

„Zdrowie na widelcu”. Ciemne owoce chronią przed rakiemPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas