Horoskop miesięczny na maj 2022 r. Co czeka wszystkie znaki zodiaku? Odpowiada wróżka Mariwa

Mariwa Wróżka

Horoskop miesięczny na maj 2022 od wróżki Mariwy. Dla zodiakalnych Baranów maj będzie ciekawym miesiącem. Szczególnie dobrze będzie im się wiodło w sferze uczuciowej i zawodowej. Zodiakalnego Byka, czeka jeden z najlepszych miesięcy w tym roku. A co wydarzy się w życiu pozostałych znaków zodiaku? Sprawdźcie!

Maj dla wielu znaków zodiaku będzie udanym miesiącem. Sprawdź horoskop miesięczny
Maj dla wielu znaków zodiaku będzie udanym miesiącem. Sprawdź horoskop miesięczny 123RF/PICSEL

  • Horoskop miesięczny na maj od wróżki Mariwy. Przed nami czas zmian, nowych wyzwań, miłosnych uniesień. 
  • Co czeka Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Pannę, Wagę, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika, Ryby? Sprawdź!

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - BARAN

Za sprawą wpływu Słońca i Wenus, Barany będą w nieco romantycznym nastroju. Odnajdą to, co ich łączyło na początku znajomości, wskrzeszą iskrę, która na nowo rozpali ich namiętność. Miłość rozbudzi się, jak przyroda na wiosnę, a Słońce da im wiele energii. Pod koniec miesiąca, energię tą podtrzyma Mars, będą nastawieni wyłącznie na dawanie miłości. Aby spędzić jak najwięcej czasu razem, mogą zdecydować się na wycieczkę lub kilkudniowy wyjazd.

Samotne Barany w tym miesiącu zdecydowanie mogą poznać kogoś ciekawego, jednakże nie będzie to prawdziwa miłość, a ciekawość, która może przetrwać kilka spotkań, po których Barany stwierdzą brak zainteresowanie.

Kariera i finanse:

Mars i Pluton będą miały bardzo duży wpływ za karierę zodiakalnych Baranów. Przede wszystkim czeka je wiele nerwów i stresu, a atmosfera w miejscu pracy będzie bardzo napięta. Ani przełożeni, ani współpracownicy, ani też klienci nie będą dla nich łaskawi. Barany czeka walka, starcie o udowodnienie swoich racji, pokazanie swojej wiedzy i kompetencji.

Jednakże, jeśli w maju Baran nie odpuści, to ma szansę odnieść dosyć duży sukces. Natomiast nic samo do niego nie przyjdzie, to będzie bardzo stresujący czas, ale warto, aby Baran był pewny swego. Na pewno ten stres i walka im się opłaci, bo ich determinacja przełoży się pod koniec miesiąca na dodatkowe wynagrodzenie.

Jeśli chodzi o pieniądze, to Barany w maju tego roku mogą zacząć szukać nowych możliwości inwestowania. Zbliża się dobry czas na pomnażanie pieniędzy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że zawsze najbardziej opłaca się inwestowanie w siebie, swoją wiedzę i rozwój.

Zdrowie: Barany w maju będą okazem zdrowia. Zmęczone, ale szczęśliwe. Nie będą miały powodów do niepokoju o siebie i swoje samopoczucie.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - BYK

Uczucia:

Dzięki Wenus, a w drugiej połowie maja również Marsa w gwiazdozbiorze Raka, Byk, będzie miał w sobie bardzo dużą potrzebę wyrażania uczuć, a dodatkowo będzie pełen pozytywnej energii. Miłość poczuje całym sobą i w tak samo mocno będzie ją okazywał. Jego związek odżyje, a on sam będzie bardzo szczęśliwy. Uszczęśliwi też swojego partnera. Na pewno nie zapomni również o swoich znajomych, postara się pokazać, jak bardzo docenia to, że ich ma blisko siebie. Jego zachowanie zaowocuje wspólnie spędzonym czasem w większym gronie.

Samotne Byki, pod dużym wpływem Słońca, staną się bardziej towarzyskie i otwarte na nowe znajomości. Wśród nowo poznanych osób, może znaleźć się ktoś, kto zwróci im w głowie, a jeśli poszerzą swoje horyzonty, to ten ktoś, może zagościć w życiu Byków na dłużej.

Kariera i finanse:

Saturn i Neptun pozytywnie zapanują nad interesami i finansami Byka. Będzie miał on okazję rozwinąć swoje możliwości. Wykaże się bardzo dużą kreatywnością i pracowitością. Jego innowacyjne pomysły i ciężka praca sprawią, że udadzą mu się nawet najtrudniejsze przedsięwzięcia, a żaden klient nie będzie problemowy. Szczególnie dobrze będą radzić sobie ci, którzy prowadzą własne firmy. Jednakże Byk powinien mieć na uwadze to, że sam wie najlepiej, co jest dla niego dobre, a podpowiedzi innych, może wziąć pod uwagę, ale nikogo nie muszą słuchać.  Dzięki temu odniesie sukces.

Zdrowie: Byki w maju czeka bardzo dobre samopoczucie. Będzie odczuwać przypływ sił witalnych i wiele energii. To nie czas na chorowanie, a powodów do zamartwiania się swoim zdrowiem na pewno nie będzie. To, o czym powinny pamiętać Byki w maju, to odpowiednia ilość snu i odpoczynku.

Czy Polacy wierzą w horoskopy?Interia.tv

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Maj będzie dosyć dobrym miesiącem dla zodiakalnych Bliźniąt, jednakże powinny uważać na to, żeby dobrze zbilansować sobie czas pracy i odpoczynku. Szczególną uwagę powinny też zwrócić na swoje żucie uczuciowe i pracę nad swoją porywczością
wróżka Mariwa

Uczucia:

Maj nie będzie najlepszym miesiącem w sferze uczuć dla Bliźniąt. Przez brak czasu i natłok obowiązków, ale też z tego powodu, że każdy będzie coś od nich chciał, zaniedbają partnera i w ogóle tego nie zauważą. Niemniej spowoduje to niezbyt przyjemną atmosferę w związku, a dodatkowo Mars wprowadzi do ich życia bojowy, a wręcz waleczny nastrój. Jeśli nie poskromią swoich wybuchów złości, przed nimi dużo kłótni i sprzeczek. Nieopanowane w porę, mogą doprowadzić nawet do rozpadu związku.

Samotne Bliźnięta będą pełne entuzjazmu w kwestii poznawania nowych osób. Dzięki temu mogą poznać kogoś ciekawego, Słońce pomoże im nawet zawalczyć o czyjeś uczucie. Jednakże nie jest to dobry czas na stworzenie stałego związku.

Kariera i finanse:

Za sprawą Saturna i Neptuna życie zawodowe Bliźniąt bardzo się rozwinie. Przede wszystkim mogą się spodziewać pozytywnych zmian. Jeśli noszą się z zamiarem zmiany swojej ścieżki zawodowej, chciałyby podwyżki, awansu, czy rozpoczęcia nowego projektu, to wszystko jest w zakresie ich możliwości. Ich sytuacja finansowa się zmieni na lepsze, mimo iż teoretycznie nie będą wiele robić w tym kierunku. Bliźnięta powinny tylko nie myśleć o wielu sprawach, a wybrać jedną drogę i się nią kierować. Nie da się zrobić wszystkiego. Bliźnięta w maju mogą sobie także pozwolić na małe szaleństwo i nadprogramowe wydatki.

Zdrowie: Bliźnięta w maju będą się czuć dosyć dobrze, nie robiąc nic w tym kierunku. Lubią o siebie dbać, dobrze znają swój organizm i w tym miesiącu to w zupełności wystarczy.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - RAK

Maj dla zodiakalnych Raków będzie miesiącem pełnym energii. W ich życiu będzie się bardzo dużo działo, a dodatkowo dojdą do głosu emocje, które nie zawsze są dobrym doradcą

Uczucia:

Słońce i Wenus sprawia, iż z jednej strony Rak będzie pełen energii, chętny do rozrywki i spędzania czasu poza domem. Z drugiej będzie poddenerwowany, co może doprowadzić do większej niż zwykle ilości kłótni i nieporozumień. Rak będzie również dużo oczekiwał od swojego partnera. Jednakże ilość bodźców i trochę chaotyczne działania sprawią, iż jego partner nie będzie nadążał za jego pomysłami i planami, co spowoduje pojawienie się napięcia w jego związku.  Z tego powodu Rak powinien popracować nad swoimi emocjami i się wyciszyć.

Samotne Raki głównie za sprawą wpływu Marsa, będą miały okazję zawalczyć o kogoś, kogo mogą już znać od jakiegoś czasu. To może być dla nich rozpoczęcie nowego rozdziału życia.

Kariera i finanse:

Mars i Neptun sprawią, że Rak nie będzie silny wewnętrznie i stabilny emocjonalnie. Z tego powodu powinien uważać, aby nie powodować niepotrzebnych spięć. Szczególnie zagrożone mogą okazać się relacje z przełożonymi. Nie zawsze warto za wszelką cenę przekonywać do swoich racji. Takim zachowaniem Rak może więcej stracić niż zyskać, mimo że teoretycznie prawda będzie po jego stronie. Rak tym bardziej powinien uważać, gdyż wpływ Neptuna sprawi, że będzie zacięty w swoich poglądach jak rzadko, kiedy.

Zdrowie: Maj to dla Raka dosyć trudny miesiąc, głównie psychicznie. Dlatego powinien głównie zwrócić uwagę na odpowiednie wyciszenie, zachowanie równowagi wewnętrznej. Na pewno może skorzystać z ćwiczeń uspakajających i medytacji.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - LEW

Zodiakalnego Lwa, czekają w maju zmiany. Na pewno nie będzie to spokojny miesiąc, ale to, co będzie się działo w jego życiu w tym miesiącu, będzie bardzo dobre i pozytywne. Na pewno nie będzie miał powodów do narzekań
Zodiakalnego Lwa, czekają w maju zmiany. Na pewno nie będzie to spokojny miesiąc, ale to, co będzie się działo w jego życiu w tym miesiącu, będzie bardzo dobre i pozytywne. Na pewno nie będzie miał powodów do narzekań 123RF/PICSEL

Uczucia:

Maj nie będzie najłatwiejszym miesiącem dla Lwa w uczuciach, dlatego powinien być on szczególnie ostrożny. Merkury w Skorpionie może spowodować, iż w związku Lwa pojawią się nieporozumienia, a może nawet kłótnie. Dlatego Lew powinien bardziej uważać na to, co robi i mówi, albo wręcz przeciwnie, na to, czego nie robi. Dystans i brak rozmowy, są czasami gorsze niż kłótnie. Dlatego im szybciej zajmie się partnerem, tym lepiej dla niego. A Słońce sprawić, że energii nie będzie mu brakować, dlatego jeśli tylko tego zapragnie, będzie mógł pozytywnie zaskoczyć partnera.

Dla samotnych Lwów będzie to bardzo dobry czas na poznawanie nowych osób. Wpływ Marsa sprawi, że Lwy będę miały ochotę na namiętny romans, a właśnie w maju pojawią się ku temu możliwości.

Kariera i finanse:

Korzystny układ planet zadba w tym miesiącu o finanse Lwa. I trzeba przyznać, że będzie on miał niesamowite szczęście. Szczególnie Wenus wraz z Jowiszem sprawią, iż Lew będzie mógł liczyć na szczęście w grach losowych, dlatego powinien spróbować szczęścia, a być może wygra sporą sumę pieniędzy. Jednakże to jeszcze nie wszystko, Lew ma również szansę na awans i rozpoczęcie czegoś zupełnie nowego w pracy. Dodatkowo powinien być otwarty na nowe znajomości, ponieważ może poznać kogoś, kto bardzo mu pomoże w jego karierze.

Zdrowie: Lew będzie miał w tym miesiącu bardzo dużo energii, która będzie go wręcz rozpierać. Będzie również bardzo aktywny ruchowo, co może doprowadzić do drobnej kontuzji. Jednakże bardziej niż o kontuzję, powinien zadbać o swoje serce i układ krwionośny.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - PANNA

Dla zodiakalnej Panny maj będzie dużym wyzwaniem. Powodzenie w uczuciach zrównoważą problemy zawodowe
wróżka Mariwa

Uczucia:

Wpływ Wenus sprawi, iż Panna stanie się mocno romantyczna i sentymentalna. Jej nastrój jednak sprawi, że będzie dużo bardziej skłonna do przypominania sobie tego, co nie było przyjemne. Stąd pojawić się u niej może smutek i przygnębienie. Na szczęście wpływ Słońca i Marsa spowoduje, że dostanie duży zastrzyk energii i w drugiej połowie miesiąca wróci do równowagi. Uda się jej, więc spędzić miłe chwile z partnerem, a nawet poczuć się szczęśliwie, przestanie też wracać do tego, co było.

Samotne Panny czeka związek, z kimś, kogo mogły znać już wcześniej. Jednakże wracanie do przeszłości nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Z tego powodu zodiakalne Panny powinny bardzo uważać na to, żeby nie popełnić tych samych błędów.

Kariera i finanse:

Panna w tym miesiącu powinna postawić na ciężką pracę i zaangażowanie w swoje obowiązki, ale w zamian może liczyć na awans lub podwyżkę. Wszystko będzie zależało od niej, niemniej ostrożności nigdy za dużo, może się, bowiem okazać, że ktoś zechce przypisać sobie zasługi Panny. Może za to liczyć na przychylność Merkurego i Neptuna, które pomogą jej zrealizować coś, na czym od dawna jej zależało. Może to być związane z większym zakupem, na który właśnie teraz Panna będzie mogła sobie pozwolić. Dodatkowo Panna może się wykazać w działalności związanej z pomocą innym, co da jej duże spełnienie i satysfakcję.

Zdrowie: Zdrowie Panny w maju będzie bez zarzutu. Dodatkowo mając tyle obowiązków i zadań, nie będzie ani czasu, ani możliwości, aby się na nim szczególnie skupiać. Na szczęście nie spotka jej nic złego, a choroby będą ją omijać szerokim łukiem.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - WAGA

Uczucia:

Mars i Słońce sprawią, że Waga będzie miała bardzo dużo energii i siły, a co za tym idzie wiele pomysłów, na spędzenie wolnego czasu z partnerem. Dzięki temu czeka ją wiele radosnych, spontanicznych i wesołych chwil spędzonych razem. Jej związek będzie rozkwitał, a większość spraw ułoży się zgodnie z założeniem. Może pojawić się pomysł wyjazdu na krótki urlop. Jednakże Waga powinna zwracać uwagę na to, żeby nie urazić partnera raniącymi słowami. Wypowiedzianych słów już się nie cofnie, a szkoda psuć coś, co daje szczęście.

Samotne Wagi w maju mogą liczyć na zupełnie nowe doświadczenia w swoim życiu. Mogą poczuć coś, czego jeszcze nigdy nie czuły i zrobić coś, czego nigdy nie robiły. I choć o trwały związek będzie trudno, to może być ich przygoda życia.

Kariera i finanse:

Choć Waga w pracy nie będzie miała większych problemów, to może ona spodziewać się dodatkowego, dużego, nieplanowanego wydatku. Może to być związane z nieoczekiwaną usterką lub na przykład zakupem droższego sprzętu domowego. Dlatego najlepiej od początku miesiąca włączyć tryb oszczędnościowy. Natomiast w pracy, głównie za sprawą wpływu Neptuna i Marsa, Waga będzie mogła nawiązać nowe relacje zawodowe, które bardzo jej pomogą w przyszłości. Dyplomacja i słuchanie innych na pewno się opłacą.

Zdrowie: Waga w maju powinna zmienić swoją dietę, dzięki czemu będzie się dużo lepiej czuła. Poza tym będzie w pełni sił i nic jej nie będzie zagrażać.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - SKORPION

Zodiakalne Skorpiony w maju będą nastawione prorodzinnie. I choć nie wszystko mu się uda, to będzie to dosyć dobry miesiąc. To właśnie teraz okaże się, na kogo mogą liczyć i kto jest prawdziwym przyjacielem
Zodiakalne Skorpiony w maju będą nastawione prorodzinnie. I choć nie wszystko mu się uda, to będzie to dosyć dobry miesiąc. To właśnie teraz okaże się, na kogo mogą liczyć i kto jest prawdziwym przyjacielem123RF/PICSEL

Uczucia:

Za sprawą Słońca i Wenus Skorpion będzie przepełniony empatią, troską i miłością w stosunku do swojego partnera, ale też najbliższej rodziny. Poświęci im całą swoja uwagę i wolny czas. Dodatkowo, będzie emanował spokojem, co bardzo korzystnie wpłynie na jego relacje z bliskimi. W tym miesiącu postawi na relaks, spędzanie czasu w gronie najbliższych na rozmowach, spacerach. Będzie też rozjemcą, osobą która będzie łagodzić konflikty i rozwiązywać problemy. Wszelkie zaszłości i nieporozumienia znikną dzięki niemu.

Samotne Skorpiony zdecydowanie w tym miesiącu będę miały okazję na poznanie osoby, z którą może połączyć ich bliższa relacja. Otwarty umysł i brak uprzedzeń, sprawi, iż mogą zwrócić uwagę na osobę, która teoretycznie nie jest w ich typie, ale potrzebuje wsparcia i oparcia.

Kariera i finanse:

Skorpion tym razem, będzie potrzebował w pracy pomocy i wsparcia, co nie jest częstą sytuacją. Wenus i Neptun sprawią, że nie będzie miał w sobie woli walki, dążenia za wszelką cenę do celu, ale zdecydowanie będzie w tym czasie przyciągać do siebie osoby chętne do pomocy. Dzięki tej sytuacji Skorpion zobaczy, że w swojej pracy są osoby, które są gotowe na bezinteresowną pomoc. Z takich znajomości może się narodzić piękna przyjaźń. Pod względem finansów będzie to dla Skorpiona na tyle dobry miesiąc, że znajdzie środki na to, żeby dokonać ciekawych inwestycji.

Zdrowie: Skorpion w maju będzie potrzebować więcej ruchu. Dlatego powinien wykorzystać sprzyjająca aurę, aby zacząć uprawiać sport na świeżym powietrzu. To także dobry okres na to, żeby pomyśleć o ćwiczeniach siłowych i zadbaniu o swoje mięśnie.

Horoskop miesięczny na maj 2022 - STRZELEC

Dla zodiakalnego Strzelca maj będzie bardzo dobrym miesiącem. Czeka go wiele wyzwań i nowych możliwości, ale ze wszystkim będzie w stanie sobie poradzić
wróżka Mariwa

Uczucia:

Za sprawą Słońca i Merkurego związek Strzelca przejdzie prawdziwe odrodzenie. Czeka go namiętny czas, pełen uniesień, choć nie uniknie kilku, małych spięć. Jednakże to, co będzie odczuwać w tym miesiącu, to głównie szczęście. Czeka go wiele chwil wypełnionych namiętnością. To będzie też dobry czas na błogi odpoczynek i leniuchowanie tylko we dwoje. Czas ten sprawi, że się do siebie zbliżą, utwierdzą w przekonaniu, że są w odpowiednim miejscu, z odpowiednią osobą. Możliwe nawet, że zdecyduje się na poważny krok.

Samotne Strzelce w maju mają szansę spotkać prawdziwą miłość. Głownie dzięki planecie Wenus, która sprawi, że będą przyciągać do siebie adoratorów, wśród których znajdzie się ktoś, do kogo ich derce mocniej zabije.

Kariera i finanse:

Strzelec w tym miesiącu będzie bardzo zajęty i zapracowany. Mimo, że będzie miał mało wolnego czasu, ze wszystkim poradzi sobie bardzo dobrze. Za sprawą Neptuna i Merkurego Strzelec w maju będzie mistrzem negocjacji, uda mu się porozumieć ze wszystkimi bez żadnych problemów. Ta umiejętność przyda mu się kilka razy i załatwi on, dzięki temu, więcej niż początkowo sobie założy. W tym czasie może zawalczyć również o awans lub podwyżkę. Maj to dobry miesiąc na inwestycje, dlatego jeśli Strzelec posiada nadwyżki finansowe, to dobry moment na szukanie korzystnych możliwości ich pomnażania.

Zdrowie: Zdrowie Strzelca w maju będzie w dobrym stanie, niemniej powinien uważać na wzrok i przesilenie organizmu.

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - KOZIOROŻEC

Uczucia:

Wpływ Marsa i Neptuna sprawi, iż Koziorożec zacznie zwracać większą uwagę na potrzeby innych. Zobaczy także, że nie musi robić wszystkiego samodzielnie. W tym miesiącu będzie mógł liczyć na pomoc i wsparcie nie tylko ze strony partnera, ale też osób, które są dla niego ważne. Dlatego w życiu Koziorożca, może to być przełomowy czas. W jego związku wszystko będzie się układało dobrze, z partnerem będą się świetnie rozumieć, wręcz telepatycznie wyczuwając swoje potrzeby. Wszystko będzie przebiegało harmonijnie i spójnie.

W maju, samotne Koziorożce będą mogły poznać więcej niż jedną ciekawą osobę, dzięki którym zacznie się ich nowa przygoda i nowy rozdział w życiu. Powinny tylko być otwarte na otaczające je możliwości.

Kariera i finanse:

Koziorożce w maju powinny uważać na swoje finanse, ponieważ mogą zostać oszukane lub wręcz okradzione. Dlatego powinny zachować szczególną czujność, przede wszystkim w pierwszej połowie miesiąca. W pracy czeka ich dużo zadań do realizacji, ale to będzie to, co lubią i w czym czują się najlepiej.  Powinny jednak zrobić dobry plan działania, gdyż mogą wziąć zbyt wiele na siebie. Wpływ Słońca spowoduje, że jeśli tylko będą chciałby to znajdą osobę chętną do pomocy w wykonaniu wszystkich zadań na czas.

Zdrowie: Koziorożce mogą by przemęczone i czeka je spadek energii. Dlatego nie powinny zapominać, że zdrowie jest najważniejsze. Szczególnie ważny w ich przypadku będzie sen, a dokładnie jego odpowiednia ilość. Regularne posiłki także pomogą w uniknięciu drastycznych spadków energii.

Maj będzie dobrym miesiącem dla zodiakalnego Koziorożca, ważni będą dla niego inni ludzie, którzy będą mieli duży wpływ na to, co będzie się działo w jego życiu
wróżka Mariwa

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. - WODNIK

Dla zodiakalnego Wodnika maj to miesiąc, w którym dużo dobrego będzie się działo w uczuciach, natomiast będzie dosyć ciężki czas w sferze zawodowej
Dla zodiakalnego Wodnika maj to miesiąc, w którym dużo dobrego będzie się działo w uczuciach, natomiast będzie dosyć ciężki czas w sferze zawodowej123RF/PICSEL

Uczucia:

Wodnik w maju poświęci sporo czasu na swój związek. Za sprawą Wenus stanie się łagodny i wyrozumiały. Nie będzie się nigdzie śpieszył, wręcz przeciwnie poświęci tyle uwagi partnerowi, ile będzie wymagała sytuacja. Do tego Słońce i Mars sprawią, iż będzie pełen pozytywnej energii i swoim nastrojem zarazi partnera. Dzięki temu uniknie poważnych problemów, w swoim życiu prywatnym, a praktycznie wszystko będzie się układało po jego myśli.

Samotne Wodniki w tym miesiącu, zdecydowanie mają szansę na romans. Układ planet będzie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi, a także namiętności. Dlatego powinny wykorzystać ten czas.

Kariera i finanse:

Wodnik powinien być bardzo ostrożny w swojej pracy. Niestety, ale wpływ Neptuna sprawi, iż osoba z jego bliskiego otoczenia zawodowego zacznie plotkować na jego temat i będą to bardzo niekorzystne informacje. Dlatego Wodnik powinien w tym miesiącu szczególnie uważać na to, co i komu mówi. Do całej sprawy powinien podejść spokojnie i nie dać się sprowokować do kłótni. Finansowo będzie to dla Wonika dość dobry miesiąc, może liczyć na dodatkowy projekt czy zadanie, za które otrzyma dość sowite wynagrodzenie. Dlatego, zdecydowanie powinien się podjąć wykonania tego zadania, mimo iż nie będzie miał na to ochoty.

Zdrowie: Wodnik powinien uważać przede wszystkim na swój stan psychiczny. Sytuacja w pracy wybije go z rytmu, przez co może być bardzo osłabiony. Nie powinien zapominać o spokojnym i długim śnie, a także spacerach, które pomogą mu ukoić nerwy.

Horoskop miesięczny na maj 2022  - RYBY

Dla zodiakalnych Ryb, maj będzie dosyć ciężkim miesiącem, podczas którego czeka ich sporo konfliktów związku. Na szczęście mogą liczyć na powodzenie w sferze zawodowej, dzięki czemu zachowa równowagę.

Uczucia:

Neptun i Mars nie wpłyną dobrze na samopoczucie Ryb, będą one dosyć nerwowe, co przeniesie się na relacje z partnerem. Ryby nie powinny się irytować z każdego błahego powodu, ponieważ nic to nie wniesie pozytywnego. Na szczęście w drugiej połowie miesiąca, głównie za sprawą wpływu Urana i Słońca, sytuacja z partnerem się oczyścić, a Ryby, które będą pełne energii, pozytywnie zaskoczą więcej niż jeden raz, swojego partnera. Ryby będą miały również okazję pomóc partnerowi, co będzie dobrym momentem na szczerą rozmowę.

Samotne Ryby w maju raczej nie mają szans na poznanie nowej osoby. Ich rozdrażnienie nie będzie sprzyjało nawiązywaniu kontaktów z innymi, a raczej mogą powodować konflikty. Z tego powodu powinny skupić się na sobie i swoich zainteresowaniach.

Kariera i finanse:

Słońce i Mars sprawią, że Ryby będą miały w sobie dużo energii i chęci do działania. Dlatego ten czas powinny wykorzystać na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. To dobry moment, aby skorzystać z kursów i szkoleń online, albo z dobrej książki, która poszerzy ich wiedzę.  W pracy będzie panował spokój i harmonia, dlatego tym bardziej Ryby powinny zająć się swoim rozwojem. Finansowo czeka ich dobry czas, nie będą miały żadnych nagłych i dodatkowych wydatków, dlatego mogą pozwolić sobie na przeznaczenie pieniędzy tylko na siebie i swoje potrzeby.

Zdrowie: Ryby w tym miesiącu ogólnie będą miały dobre samopoczucie, niemniej powinny postawić na profilaktykę. To dobry czas na badania kontrolne. Powinny też postawić na wzmacnianie swoje kondycji i siły, najlepiej za pomocą ćwiczeń.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas