Jacy są ludzie urodzeni w czerwcu? Bez wątpienia pełni skrajności

Ludziom urodzonym w czerwcu patronują dwa, na pozór mocno różniące się od siebie znaki zodiaku - Rak oraz Bliźnięta. To jednak tylko pozory, bo mają one ze sobą wiele wspólnego - to silne charaktery, skłonne do skrajności. Jacy jeszcze są czerwcowi jubilaci?

 Bliźnięta charakteryzuje wrodzona ciekawość świata, zamiłowanie do podróży i otwartość.
Bliźnięta charakteryzuje wrodzona ciekawość świata, zamiłowanie do podróży i otwartość.123RF/PICSEL

Jacy są ludzie urodzeni w czerwcu? To silne charaktery

Czerwiec to miesiąc, którym rządzą dwa znaki zodiaku - Bliźnięta oraz Rak. Bliźnięta obchodzą swoje urodziny między 21 maja a 20 czerwca, a Rak - między 21 czerwca a 22 lipca. Choć oba te znaki różnią się od siebie, to mają wiele cech wspólnych. Jacy są czerwcowi jubilaci?

Bliźnięta to jeden z najciekawszych znaków zodiaku

Bliźnięta budzą w innych skrajne emocje. Choć bywają nieszczere, a nawet kłamliwe, to są bardzo lubiane i cenione - zarówno w kontaktach rodzinnych i towarzyskich jak i w pracy. Bliźnięta są wyjątkowo witalne, pełne energii, inteligentne i mocno zmotywowane. Charakteryzuje je wrodzona ciekawość świata, zamiłowanie do podróży i otwartość. Bliźnięta nie wiedzą co to nuda i zarażają swoją dobrą energią innych ludzi.

Bliźnięta są zaskakująco otwarte na nowe idee i chętnie je zgłębiają. Wciąż potrzebują nowych wrażeń i doznań, a same zaskakują świat świeżymi pomysłami. Nie znoszą rutyny, za to kochają dreszczyk emocji, a w ich towarzystwie nie sposób się nudzić. Ludzie spod tego znaku zodiaku wyjątkowo cenią sobie własną niezależność. Szara codzienność mocno je męczy, a domowe obowiązki skutecznie zniechęcają. Ostatecznie wywiążą się z nich, ale w głębi będą przekonane, że mogły ten czas spędzić lepiej.

Bliźnięta to jeden z najciekawszych znaków zodiaku
Bliźnięta to jeden z najciekawszych znaków zodiaku123RF/PICSEL

Bliźnięta są bardzo dowcipne, otwarte i łatwo przystosowują się do różnych warunków, ale mają sporo wad. Bywają chytre, nerwowe, niezdecydowane, kłamliwe, egocentryczne oraz powierzchowne i mają problem ze zrozumieniem motywacji innych osób. Często brakuje im empatii, skupiają się głównie na własnych potrzebach oraz pragnieniach.

Bliźnięta bardzo źle znoszą też krytykę - od razu się obrażają i skreślają krytyka z listy osób, z którymi warto utrzymywać bliższe kontakty.

Zodiakalny Rak to wyjątkowo skomplikowany człowiek

Życie z nim nie należy do łatwych. Szybko uzależnia się emocjonalnie od partnera, ale chce być też silny i niezależny. Można powiedzieć, że w człowieku spod znaku Raka żyją dwa wilki - jeden chce słuchać serca i skupić się na swoich pragnieniach, drugi wciąż próbuje udowadniać światu swoją wartość.

Choć Rak ma trudny charakter, to nie brakuje mu zalet. Jego wrażliwość sprawia, ż jest bardzo czuły, opiekuńczy, współczujący i delikatny, więc ludzie łakną kontaktu z nim i doceniają jego oddanie. Rak stara się bowiem dbać o wszystkich - zawsze jest skory do pomocy, wspiera akcje charytatywne, poświęca się dla innych i chętnie obdarowuje ich swoim czasem. W głębi serca Rak jest jednak nieśmiały, wycofany i brakuje mu odwagi - bardzo potrzebuje więc kogoś, to popchnie go do działania i zarazi dobrą energią. Wcześniej będzie on musiał jednak zdobyć zaufanie Raka, a to nie jest już takie proste!

Zodiakalny Rak to wyjątkowo skomplikowany człowiek,
Zodiakalny Rak to wyjątkowo skomplikowany człowiek,123RF/PICSEL

Rak zbyt często żyje przeszłością - często patrzy wstecz i rozpamiętuje doznane krzywdy lub popełnione błędy. Bywa również uparty, egocentryczny, chimeryczny oraz niepewny siebie i jest... największym pesymistą wśród wszystkich znaków zodiaku.

Rak nie wierzy w siebie, brak mu siły przebicia i odwagi. Jakby tego było mało, z góry szykuje się na najgorsze, świat widzi w ciemnych barwach i nie oczekuje od życia zbyt wiele. Powinien więc pracować nad sobą i walczyć z wrodzonym czarnowidztwem, bo zatruwa nim nie tylko swoje, ale również życie najbliższych.

Osoby urodzone w czerwcu są bardzo uparte i lubią stawiać na swoim. Charakteryzują ich bardzo skrajne zachowania, silne charaktery i skłonność do przesady. Z drugiej strony, mają sporo zalet i warto lepiej je poznać, bo potrafią zaskakiwać!

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas