Jaka jest najlepsza liczba w numerologii? Ma w sobie wielką moc

Każda liczba w numerologii charakteryzuje się swoimi cechami. Trudno jednoznacznie określić, która z nich jest najlepsza, a która najgorsza. Jednak wśród charakterystyki przebija jedna liczba, która jest potężna, a jej znaczenie potrafi zaskoczyć i wnieść w nasze życie wiele dobra.

Numerolodzy mówią o jednej, potężnej liczbie
Numerolodzy mówią o jednej, potężnej liczbie 123RF/PICSEL

Najpotężniejsza z liczb? Wiedzieli to od starożytności

numerologii liczby stanowią podstawę, według której zdaniem numerologów, funkcjonuje cały świat, łącznie z nami. Każdy człowiek ma swoją osobistą liczbę, wynikającą z daty urodzenia i to ona ma w dużej mierze wpływać na to, jacy jesteśmy i co nas w życiu czeka.

Jeżeli masz tę liczbę w dacie urodzenia albo wszędzie ją widzisz, możesz uznać, że jesteś urodzonym szczęściarzem, a Wszechświat wysyła ci ważną, dobrą wiadomość.

Chodzi o liczbę 8, która już samym kształtem świadczy o swojej niezwykłości. Ósemka, odwrócony znak nieskończoności - ten kształt ma swoje wyjątkowe źródła już w starożytności.

Oznacza pełnie, początek i koniec, coś, co jest dokończone. Ma w swoich dwóch okręgach zamkniętą potężną moc i numerolodzy od dawna to wiedzieli.

Co przynosi liczba 8? Koniecznie zwróć na to uwagę

Widzisz wszędzie ósemki? Lepiej zwróć na to uwagę
Widzisz wszędzie ósemki? Lepiej zwróć na to uwagę123RF/PICSEL

Liczba 8 jest kojarzona z obfitością, sukcesem i bogactwem materialnym. Jest postrzegana jako potężna i zamożna liczba. Liczba 8, rządzona przez planetę Saturn, jest liczbą najbardziej wpływową w numerologii i ma ogromne znaczenie. Planeta Saturn kojarzy się z powagą i dyscypliną.

To także umiejętność stawiania granic, na ostrożność i metodyczność. Te cechy także od Saturna bierze ósemka, co czyni ją tak potężną. Uważa się również, że liczba 8 jest czynnikiem równowagi między materialistycznym i duchowym aspektem jednostki.

Głównym celem tej liczby jest osiągnięcie sukcesu i bycie ambitnym na każdym poziomie życia. Zdobywanie władzy i autorytetu w wydarzeniach życiowych jest główną funkcją tej liczby, ale prowokuje także hojność.

Liczba osiem odbija się echem w wielu aspektach naszego codziennego życia, przynosząc ze sobą swoją silną i mistyczną energię. W numerologii liczba 8 może mieć szczególne znaczenie, jeśli wielokrotnie pojawia się w kodach pocztowych, tablicach rejestracyjnych, stacjach radiowych, ważnych datach, a nawet jako numer ścieżki życia.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}