Lipcowa wibracja przyniesie nam dużo dobrego. Numerolodzy już o tym wiedzą

Numerolodzy i wierzący w tę dziedzinę zakładają, że cały świat oparty jest na konkretnych wibracjach liczb. Tym samym rozpoczynając nowy miesiąc kalendarzowy, wchodzimy w jego nową wibrację, która ma na nas wpływać. Jaką wibrację numerologiczną ma więc lipiec 2024 roku? Wygląda na to, że Wszechświat szykuje dla nas wiele dobrego w tym czasie!

Numerolodzy już wiedzą, co przyniesie nam lipiec
Numerolodzy już wiedzą, co przyniesie nam lipiec 123RF/PICSEL

Numerologiczna wibracja lipca 2024. Jak ją obliczyć?

Aby obliczyć wibrację numerologiczną lipca 2024 roku, musimy zsumować cyfry miesiąca i roku, a następnie sprowadzić je do pojedynczej cyfry. Lipiec to 7. miesiąc roku, więc jego wartość to 7. Obecnie mamy rok 2024, więc 2 + 0 + 2 + 4 = 8

Każda z cyfr od 1 do 9, a także liczby mistrzowskie jak 11,22,33 i 44 mają swoje znaczenie w numerologii i swoją indywidualną energię, na której według numerologów opiera się działanie świata i nasze, ludzi.

Miesiąc o wibracji 6, jak lipiec w tym roku, przynosi nam wiele dobrego. Na co powinniśmy przygotować się zaczynając ten wakacyjny miesiąc?

Harmonia i równowaga. W lipcu skup się na najbliższych

Lipiec przyniesie dużo dobrej energii
Lipiec przyniesie dużo dobrej energii 123RF/PICSEL

Wibracja numerologiczna 6 jest związana z harmonią, równowagą, rodziną i odpowiedzialnością. Symbolika liczby 6 ściśle wiąże się też z opiekuńczością i współczuciem, troską o tych, którzy są nam najbliżsi. W numerologii często też łączona jest z kartą tarota Kochanków.

Rozpatrywanie szóstkowej wibracji miesiąca można rozpatrywać w kilku kategoriach. Pierwszą z nich jest skupienie się oczywiście na rodzinie i relacjach z najbliższymi. W tym czasie warto skupić się na budowaniu i pielęgnowaniu więzi z innymi. To doskonały moment na zaciśnięcie więzi i naprawienie tego, co ostatnio doskwierało w związkach. Energia lipca będzie sprzyjać powrotom i nowym miłościom.

Liczba 6 to jednak nie sama rodzina i związki, ale też energia poczucia odpowiedzialności. Może się to wiązać także z pracą. Liczba ta przypomina o obowiązkach wobec siebie i innych. Może to być czas, kiedy trzeba zająć się ważnymi sprawami domowymi i społecznymi.

Liczba 6 ma ogromną moc
Liczba 6 ma ogromną moc123RF/PICSEL

Numer 6 zachęca do pomagania innym i angażowania się w działania charytatywne. Może to być czas, kiedy odczuwasz potrzebę wspierania tych, którzy są w potrzebie. Szóstka doskonale wpływa na naszą empatię, podnosząc tym samym nasze wibracje i chęć dążenia do stania się lepszym człowiekiem. Warto z tego skorzystać.

O ile w numerologicznym aspekcie lipiec może na nas nieco wymuszać koncentrację na innych, to niesie też możliwość skupienia się na nas samych. Poprzez pomoc i budowanie relacje z innymi, udoskonalamy samych siebie, co prowadzi do harmonii i wewnętrznego spokoju.

To dobry moment na znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas