Najbardziej atrakcyjna cecha (fizyczna) każdego znaku zodiaku

Nie chodzi o ocenianie kogoś po wyglądzie – co to, to nie! W astrologii cechy fizyczne pokazują, jakimi ludźmi jesteśmy. Każdy znak ma w sobie coś wyjątkowego. Jest to obszar, z którym czuje się najpewniej, a to dlatego, że to miejsce najmocniej związane z indywidualną ścieżką życiową. Często ciało jest źródłem niepewności. Wiedza o tym, co najlepsze w twoim ciele, może pomóc ci pracować nad pewnością siebie.

Co jest w tobie najpiękniejsze?
Co jest w tobie najpiękniejsze?Unsplash

Baran

Baranie, jedną z twoich najbardziej oszałamiających cech są brwi. Oczywiście wszystko inne o tobie jest wspaniałe, ale twoje brwi po prostu rządzą. Co wyrażają? Zaciekłość albo niewinność.

Byk

Byku, tym, co najwspanialsze wśród wspaniałych cech twojego ciała, są usta. Uwielbiasz dotykać i być dotykanym, dlatego to jedna z najbardziej wrażliwych części twojego ciała jest tą najlepszą.

Bliźnięta

Tym, co najbardziej wyróżnia się w twoim wyglądzie jest cera. Twoja życiowa postawa i pozytywna natura sprawiają, że wyglądasz i czujesz się młodo.

Rak

Brzuch/żołądek - to stąd czerpiesz siłę, stąd bierze się twoja intuicja i empatia. Dbaj o to, żeby był w dobrej formie (na zewnątrz i w środku). Motylki w brzuchu to wrażliwość i miłość.

Duży napływ imigrantów zza wschodniej granicy sprzyja polsko-ukraińskim związkom
Duży napływ imigrantów zza wschodniej granicy sprzyja polsko-ukraińskim związkom123RF/PICSEL

Lew

Włosy są tym, co najwspanialsze w Lwie. Czy można pokazać swoje królewskie pochodzenie i siłę lepiej, niż z mocnymi, żywymi włosami? Za każdym razem, gdy wchodzisz do pomieszczenia, przyciągasz uwagę.

Panna

Panno, twoją najlepszą cechą jest twoja skóra. Wiesz o tym, ponieważ ciężko pracujesz, aby utrzymać ją w czystości. Twoje zamiłowanie do ciężkiej, metodycznej, konsekwentnej pracy widać właśnie na twoim ciele.

Waga

Waga, twoją najlepszą cechą jest pupa. Co o tobie mówi? Okazuje się, że w astrologii ładna pupa to wyraz delikatności i miłej, dobrej natury. Niezwykle ważne jest dla ciebie, by żyć w harmonii z ludźmi. Gdyby tylko wszyscy byli tak czarujący i przyjaźni, jak ty.

Skorpion

Tutaj zaskoczenie - genitalia. Co to oznacza? Masz świadomość mocy, którą posiadasz i wiesz, jak ją wykorzystać. Nie wchodzisz w bliskie relacje z byle kim, to twoja siła.

Ważne jest, aby makijażem podkreślić naturalne piękno kobiety i sprawić, aby czuła się w nim wyjątkowo
Ważne jest, aby makijażem podkreślić naturalne piękno kobiety i sprawić, aby czuła się w nim wyjątkowo123RF/PICSEL

Strzelec

Strzelcu, plecy są twoją najlepszą cechą fizyczną. Twoje plecy dają ci siłę, aby osiągać wszelkie cele, jakkolwiek trudne do zdobycia by były.

Koziorożec

Koziorożec może być dumny ze swoich nóg. Niezależnie od tego, czy idziesz na imprezę, czy po prostu do pracy, twoje nogi i sposób, w jaki chodzisz, pomagają wzmocnić twój wizerunek.

Wodnik

Stopy - to część ciała Wodnika, która jest dla niego najbardziej istotna. To one pozwalają biec w kierunku wolności i postępu. To one poniosą cię tam, gdzie będziesz mógł zmieniać świat.

Ryby

To oczy są twoim wyróżnikiem, Rybo. Widzisz w ludziach i sytuacjach więcej niż tylko to, co na zewnątrz. Jesteś empatycznym artystą. Twoje oczy kierują cię do ludzi, którzy potrzebują pomocy i którym jesteś w stanie ją dać.

Czytaj też: 

„Demakijaż”: Związkowe perypetie Marii NiklińskiejPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas