Reklama

Reklama

Najbardziej atrakcyjna cecha (fizyczna) każdego znaku zodiaku

Nie chodzi o ocenianie kogoś po wyglądzie – co to, to nie! W astrologii cechy fizyczne pokazują, jakimi ludźmi jesteśmy. Każdy znak ma w sobie coś wyjątkowego. Jest to obszar, z którym czuje się najpewniej, a to dlatego, że to miejsce najmocniej związane z indywidualną ścieżką życiową. Często ciało jest źródłem niepewności. Wiedza o tym, co najlepsze w twoim ciele, może pomóc ci pracować nad pewnością siebie.

Baran

Baranie, jedną z twoich najbardziej oszałamiających cech są brwi. Oczywiście wszystko inne o tobie jest wspaniałe, ale twoje brwi po prostu rządzą. Co wyrażają? Zaciekłość albo niewinność.

Byk

Byku, tym, co najwspanialsze wśród wspaniałych cech twojego ciała, są usta. Uwielbiasz dotykać i być dotykanym, dlatego to jedna z najbardziej wrażliwych części twojego ciała jest tą najlepszą. 

Bliźnięta

Tym, co najbardziej wyróżnia się w twoim wyglądzie jest cera. Twoja życiowa postawa i pozytywna natura sprawiają, że wyglądasz i czujesz się młodo.  

Rak

Brzuch/żołądek - to stąd czerpiesz siłę, stąd bierze się twoja intuicja i empatia. Dbaj o to, żeby był w dobrej formie (na zewnątrz i w środku). Motylki w brzuchu to wrażliwość i miłość. 

Reklama

Zobacz też: Te zodiakalne pary rozumieją się bez słów - są wprost dla siebie stworzone

Lew

Włosy są tym, co najwspanialsze w Lwie. Czy można pokazać swoje królewskie pochodzenie i siłę lepiej, niż z mocnymi, żywymi włosami? Za każdym razem, gdy wchodzisz do pomieszczenia, przyciągasz uwagę.

Panna

Panno, twoją najlepszą cechą jest twoja skóra. Wiesz o tym, ponieważ ciężko pracujesz, aby utrzymać ją w czystości. Twoje zamiłowanie do ciężkiej, metodycznej, konsekwentnej pracy widać właśnie na twoim ciele. 

Polecamy: Hebrajskie imiona dla chłopca i dziewczynki - jakie mają znaczenie

Waga

Waga, twoją najlepszą cechą jest pupa. Co o tobie mówi? Okazuje się, że w astrologii ładna pupa to wyraz delikatności i miłej, dobrej natury. Niezwykle ważne jest dla ciebie, by żyć w harmonii z ludźmi. Gdyby tylko wszyscy byli tak czarujący i przyjaźni, jak ty.  

Skorpion

Tutaj zaskoczenie - genitalia. Co to oznacza? Masz świadomość mocy, którą posiadasz i wiesz, jak ją wykorzystać. Nie wchodzisz w bliskie relacje z byle kim, to twoja siła.

Strzelec

Strzelcu, plecy są twoją najlepszą cechą fizyczną. Twoje plecy dają ci siłę, aby osiągać wszelkie cele, jakkolwiek trudne do zdobycia by były.

Zobacz też: Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

Koziorożec

Koziorożec może być dumny ze swoich nóg. Niezależnie od tego, czy idziesz na imprezę, czy po prostu do pracy, twoje nogi i sposób, w jaki chodzisz, pomagają wzmocnić twój wizerunek.

Wodnik

Stopy - to część ciała Wodnika, która jest dla niego najbardziej istotna. To one pozwalają biec w kierunku wolności i postępu. To one poniosą cię tam, gdzie będziesz mógł zmieniać świat.

Ryby

To oczy są twoim wyróżnikiem, Rybo. Widzisz w ludziach i sytuacjach więcej niż tylko to, co na zewnątrz. Jesteś empatycznym artystą. Twoje oczy kierują cię do ludzi, którzy potrzebują pomocy i którym jesteś w stanie ją dać. 

Czytaj też: 

Sekshoroskop dla każdego znaku zodiaku. Jaka tak naprawdę jesteś w łóżku?

Najbardziej toksyczne pary wg znaku zodiaku - kto do kogo nie pasuje

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | Piękno

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy