Reklama

Te zodiakalne pary rozumieją się bez słów - są wprost dla siebie stworzone

Miłość - każdy z nas jej pragnie. Szukamy "drugiej połówki", bratniej duszy, księcia z bajki. Czy można to sobie ułatwić? Można. Zajrzyjcie w gwiazdy i sprawdźcie, kto najbardziej do was pasuje. Najbardziej dobrane pary wg znaku zodiaku prezentujemy poniżej. Zgadza się?

Wodnik i Byk

Pozornie daleko od siebie jak dzień i noc... Tymczasem Byk i Wodnik świetnie się dogadują. Wodnik to artystyczna dusza, kochająca wolność i długie dysputy, Byk natomiast jest snobistyczny i zasadniczy. Nie wiadomo, jak to działa, ale para z nich wymarzona - napędzają się nawzajem w dobrym kierunku. 

Panna i Koziorożec

Tutaj już lepiej - Panna i Koziorożec mają ze sobą trochę wspólnego, m.in. temperament. Jedno i drugie jest spokojne i praktyczne, zamiast romantyzmu wybierają rozwagę, bezpieczeństwo i stabilizację. To wszystko sprawia, że do razu świetnie się dogadują i są dla siebie nawzajem ogromnym wsparciem. 

Reklama

Zobacz też: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Waga i Ryby

To związek spokojnych i wrażliwych dusz. I Waga, i Ryby to osoby niezwykle opiekuńcze, a jednocześnie potrzebujące czuć się zaopiekowane i bezpieczne. Idealnie, jeśli na siebie trafią. W tym związku nie uświadczy się kłótni, obie strony wolą rozmowę, wyjaśnienie wszystkiego na spokojnie. 

Bliźnięta i Strzelec

Wspólne cechy Strzelca i Bliźniąt? Temperament i nastawienie do życia. W przypadku takiej pary to niezwykle istotne, ponieważ oboje są przebojowi i lubią jak coś się dzieje. Razem nigdy się nie nudzą.

 Czytaj też: 

Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy - mają wiecznie pod górkę

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | Miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama