Reklama

Reklama

Najbardziej irytujące znaki zodiaku. Wkurzają, jak mało kto!

Każdy z nas ma cechę lub dziwactwo, które czyni nas wyjątkowymi. To właśnie z powodu tych cech osobowości wyróżniamy się na tle innych. Niestety to, co my możemy uważać za urocze, innym może wydawać się denerwujące. To najważniejszy aspekt ludzkiej natury – każdy z nas jest inny i ma różne upodobania i antypatie. Chociaż trudno jest przypiąć to, co charakteryzuje "irytującą" osobę, astrologia może nieco pomóc w uporządkowaniu tej wiedzy. Oto naprawdę irytujące znaki zodiaku, uszeregowane od tych najbardziej do najmniej.

Skorpion

Tak, jest jednym z najbardziej irytujących znaków zodiaku. Jest skryty, lubi manipulować i dramatyzować. Potrzeba czasu, żeby się do niego zbliżyć i przestać zwracać uwagę na te wkurzające cechy. Kiedy już to się stanie, okazuje się świetną osobą. 

Czytaj też: Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Wodnik

Wodnikom brakuje uważności na innych. Zamiast skupić się na małych rzeczach, wciąż bujają w obłokach i przed oczami mają tylko jakieś dalekosiężne plany. A to źle działa w codziennych kontaktach z ludźmi. A najgorsze jest to, że jeśli Wodnik cię wkurza i postanowisz od niego odejść, zerwać kontakt - nie będzie mu przykro! Nawet tego nie zauważy!

Reklama

Baran

Baran, którego patronem jest bój wojny Mars, jest apodyktyczny i zbuntowany. Nie ma mowy, żeby przeprosił czy przyznał się do winy. On po prostu wie, czego chce i po trupach podąży do celu. Te cechy mogą nawet na początku imponować, ale z biegiem czasu jednak wkurza to, że najdrobniejsze nieporozumienie albo coś nie po jego myśli wywołuje awanturę na cztery fajerki. 

Zobacz też: Najseksowniejsze znaki zodiaku. Jesteś w tej grupie?

Bliźnięta

Tym, co wkurza nas u Bliźniąt jest to, że nigdy nie wiadomo, co naprawdę myślą. Bo same tego nie wiedzą! Zmieniają zdanie i osobowość właściwie na zawołanie. Wszystko po to, żeby przypodobać się tym, na kim akurat najbardziej im zależy. Irytujące jest to, że nie wiemy, czy to co widzimy jest prawdziwe. Po prostu.

Lew

Tym, co może irytować w zachowaniu Lwa jest to, że zawsze musi być w centrum uwagi. Postrzegamy to jako egoizm, ale jeśli bliżej poznamy tego osobnika, będziemy wiedzieć, że jest inaczej. Lew ma ogromne serce dla każdego. Owszem, jego potrzeby są najważniejsze, ale kiedy tylko je zaspokoi, zrobi wszystko, by i innym było wspaniale.

Czytaj też: 

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś na tej liście

Najlepsze żony wg znaku zodiaku - ranking

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | cechy charakteru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy